Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor férfi kollegák olyanoka...

Amikor férfi kollegák olyanokat mondanak, hogy neked jót tenne a szex, és hasonlók, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Irodában vagyok, pénzügy, ők meg az eszközöknél.

És olyan stilust ütnek meg felém vagy a jelenlétemben amit teljesen sértő számomra.

Igazából próbáltak nyomulni is, de abbol sikeresen kihátráltam de maradt bennük a rossz "szájíz".

És olyanok, hogy az egyik előttem trágárkodik(főnök és más kollegák előtt nem merne), a másik képes volt egy beszélgetésnél azt mondani hogy nekem a szex hianyzik jót tenne meg ilyen tanácsok". (Arrol beszéltunk hogy telt a hétvégéje erről mesélt, aztán en mondtam én sehol nem voltam, nem is tudok hova menni és erre mondta), harmadik meg állandóan nyomul(na), hogy hétvégén találkozzunk jöjjünk össze ugysincs senkim, neki se. (Ez azt hiszi hogy én azért jönnék össze valakivel mert nincs senki és akkor nekem már le kéne ápolnom minden gnóm gyökeret? Vagy hogy képzeli?)


Es ott ezekben a helyzetekben ha leoltom visszaszólok megsértödök, akkor én vagyok a túlérzékeny, a vezetőnek(nő) elpanaszoltam, aki meg öket védi (eleve ő vette fel őket meg milyen jó munkaerők) és a vezető rámsütötte, hogy én vagyok paranoiás, elkezdett előttük csicskáztatni is és szidni, és az igazgatónak is azt adta be hogy én ilyen túlerzékeny labilis paranoid hülye vagyok, az igazgató(szintén nő) persze engem meg sem hallgat, nen is érdekli szerintem és a csopveznek hisz. És ő se áll mellém a férfi munkatársak előtt.

Aztán mivel nem akarok szóba állni velük, abból is az van hogy a vezetők egyre jobban rám élezik ki hogy én nem tudok csapatban dolgozni meg ilyenek.

És generálják azt is hogy a saját női kollegáim se tiszteljenek. Előttük is ezt a stílust hozzák velem szemben.


És a női kollegák is kezdenek kikezdeni engem.


Mivel másik állásom, de szüleim sincsenek, én soha nem vagyok olyan helyzetben hogy én csapkodjak az asztalra.

Minden munkahelyemen próbálok kedves lenni, tűrni csendben maradni.

Pályázok de még sehol semmi. Addig az ilyen helyzeteket hogyan kezeljem le?


Mikor pl úgy áll velem szemben a vezető, vagy az egyik férfi, és méltatlan hangnemben beszélnek velem. Mit csináljak ha nem mondhatok fel?


Amugy miért nem az ilyen emberek távoznak soha a cégtől? Miért azoknak kell, akik nem érdemlik meg a "nyomort"?



#gázkamra #Auschwitz #haláltábor munka
ápr. 30. 18:53
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
9 én keresek masikat, de addig is itt élve kéne valahogy maradni is.
ápr. 30. 19:59
 12/35 anonim ***** válasza:
80%

Egyet kérdezek. Miért dolgozol ott, ha abszolút nem a te közeged?

A pénz nem érv, csak eszköz, a máshol sem jobb sem érv, ez csak a fejekben van, ezt előre mondom.

Miért dolgozol ott?

ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nekem tudod se anyukám se senkim. És nem akarok utcára kerülni meg éhezni. Tudod kint kicsit kemény tud lenni az élet.
ápr. 30. 20:00
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Hajrá.

Addig nem fogsz tudni velük kommunikálni, ez biztos. Ez nem így megy, hogy mi majd írunk mondatokat.

Nyilván nem vesznek komolyan. Minél kevesebbet beszélj velük.

ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Amig nem vesznek fel máshova addig a kérdés, hogy azokban a helyzetekben mikor úgy beszélnek velem mint egy kutyával, mit tegyek?

Amióta ignoralom őket azóta egyre jobban sütik rám azt, hogy nem tudok csapatban dolgozni meg szoc.zavaros lennék. Fordítják ki ellenem az egészet.

A no kommunikációval csak mégjobban magam alatt vágom a fát.

ápr. 30. 20:05
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kommunikációs tréning és határmeghúzós csoportok.
ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%
Dikk, mik ezek a kulcsszavak csáje?
ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélj nekik az érzéseidről. Ne beszélj nekik arról, hogy egyedül vagy.

Adj egy semmitmondó választ, ha kérdeznek, és lépj le.

ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
17 amiket az önéletrajzomba írhatnék az álláspályázataimhoz. Hogy én megjártam azt is.
ápr. 30. 21:43
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyögte be valaki, hogy jót tenne nekem, ha szexelnék egy jót. Nem hiszem, hogy utalás volt, csak szar napom volt, egy közeli hozzátartozóm előtte pár nappal hunyt el, nem beszélgettem nagyon senkivel, neki is csak egyszavas válaszokat adtam, és már azzal felcseszte az agyam, hogy nem esik le neki az ahákból meg a hümmökből hogy a hátam közepére nem kívánom a small talkot, szóval mikor benyögte ezt, hogy egy kiadós jó szex hiányzik nekem, az esett ki a számon, hogy "tényleg, pedig reggel megbasztam anyádat, de látod, nem segített". Egy szó nélkül otthagyott. Azt hittem, megy majd panaszkodni a főnöknek, vagy a HR-nek, de mikor pár óra múlva beszélgettünk, akkor egy harmadik kollégának felidézte a reggeli esetet, azzal, hogy harapós kedvemben vagyok, meg hogy ez mi beszólás volt. Azóta viszont mintha észrevenné, milyen hangulatban vagyok, és nem szól hozzám, vagy csak kedvesen, ha rosszban. Szóval van, akivel így kell kommunikálni ahhoz, hogy értse, hol a határ.
máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!