Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor férfi kollegák olyanoka...

Amikor férfi kollegák olyanokat mondanak, hogy neked jót tenne a szex, és hasonlók, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Irodában vagyok, pénzügy, ők meg az eszközöknél.

És olyan stilust ütnek meg felém vagy a jelenlétemben amit teljesen sértő számomra.

Igazából próbáltak nyomulni is, de abbol sikeresen kihátráltam de maradt bennük a rossz "szájíz".

És olyanok, hogy az egyik előttem trágárkodik(főnök és más kollegák előtt nem merne), a másik képes volt egy beszélgetésnél azt mondani hogy nekem a szex hianyzik jót tenne meg ilyen tanácsok". (Arrol beszéltunk hogy telt a hétvégéje erről mesélt, aztán en mondtam én sehol nem voltam, nem is tudok hova menni és erre mondta), harmadik meg állandóan nyomul(na), hogy hétvégén találkozzunk jöjjünk össze ugysincs senkim, neki se. (Ez azt hiszi hogy én azért jönnék össze valakivel mert nincs senki és akkor nekem már le kéne ápolnom minden gnóm gyökeret? Vagy hogy képzeli?)


Es ott ezekben a helyzetekben ha leoltom visszaszólok megsértödök, akkor én vagyok a túlérzékeny, a vezetőnek(nő) elpanaszoltam, aki meg öket védi (eleve ő vette fel őket meg milyen jó munkaerők) és a vezető rámsütötte, hogy én vagyok paranoiás, elkezdett előttük csicskáztatni is és szidni, és az igazgatónak is azt adta be hogy én ilyen túlerzékeny labilis paranoid hülye vagyok, az igazgató(szintén nő) persze engem meg sem hallgat, nen is érdekli szerintem és a csopveznek hisz. És ő se áll mellém a férfi munkatársak előtt.

Aztán mivel nem akarok szóba állni velük, abból is az van hogy a vezetők egyre jobban rám élezik ki hogy én nem tudok csapatban dolgozni meg ilyenek.

És generálják azt is hogy a saját női kollegáim se tiszteljenek. Előttük is ezt a stílust hozzák velem szemben.


És a női kollegák is kezdenek kikezdeni engem.


Mivel másik állásom, de szüleim sincsenek, én soha nem vagyok olyan helyzetben hogy én csapkodjak az asztalra.

Minden munkahelyemen próbálok kedves lenni, tűrni csendben maradni.

Pályázok de még sehol semmi. Addig az ilyen helyzeteket hogyan kezeljem le?


Mikor pl úgy áll velem szemben a vezető, vagy az egyik férfi, és méltatlan hangnemben beszélnek velem. Mit csináljak ha nem mondhatok fel?


Amugy miért nem az ilyen emberek távoznak soha a cégtől? Miért azoknak kell, akik nem érdemlik meg a "nyomort"?



#gázkamra #Auschwitz #haláltábor munka
ápr. 30. 18:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%

"ha baj van hogy el kell rohannom megint kollegák a segitség. Megesett hogy maga a csopvez visz el valahova ha sürgős fontos."


Ezt nem értem, miért... Én is dolgoztam akkor is, amikor egyedülálló voltam, de soha nem kértem meg sem kollégát, sem főnököt, hogy sürgősen vigyen el valahová. Nem lehet, hogy te folyamatosan szívességeket kérsz, sőt, ezek szerint természetesnek veszed, - a pasik viszont biztatásnak veszik, hogy folyton ők hurcolásznak? Ha azt hiszik, hogy te azért fuvaroztatod magad velük, mert így akarsz lehetőséget adni a közeledésre, nem csoda, hogy így beszélnek veled.

Velem egyszer történt meg, hogy egy férfi kollégám próbálkozott, együtt ültünk a kocsiban (nem sürgős-fontos magánügyben, hanem meló miatt mentünk), ő a combomra tette a kezét. Úgy vágtam oldalba a műanyag irattartó sarkával, hogy levegő után kapkodott - és soha többet nem próbált hozzám érni sem ő, sem más.

máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
49%
Mi volt az a sürgős és fontos magánéleti probléma, hogy téged egyenest a csopvez vitt haza??? 😁😂
máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nem kérek szivességeket latják simán.


Pl lesz a céges rendezvény kukutyinban(isten háta mögötti forgqlmatlan hely ahova a tömegközlekedés se jár)és ahova mindenki kocsival megy és van hogy egy kollega visz több kollegát.

Meg céges vacsik után pl en mehetek haza a sötét utcákon egyedul este, akkor is simán mondják hogy elvisznek mert mondanom se kell hanem egyertelműen látják mi van. Hogy ül be mindenki kocsiba én meg nekivetem magam az utnak. A céges csopvez(nő) lehet azerr is segit mert ha bármi lenne is, munkahelyi balesetnek számitana egyből.


Meg az el kell rohannom dolgok pl hagyatéki tárgyalás, bírosági perek meg minden ilyen sz.r hivatalos mindig van. mert az alkalmazottaknak nincs élete aki ezt kerdezi hogy mi fontos dolga lehet valakinek?


Ja lehet sokan folgoznak ugy hogy amugy egyébként semmi dolga nincs munkán kívul hát nekem ezer meg van amiket hétvégén nem lehet intézni.

De netes dolgok miatt még rendőrségi mizériám is van az is munkaidőben perszehát

Aztán van akit meg ápolnom is kell meg gondviselni is millio ügyintézés az is.


Hagy ne sorolgassam ugyan mi fontos dolgom lehet

máj. 1. 08:30
 24/35 A kérdező kommentje:
*ezer meg egy dolgom van munkán kívul is
máj. 1. 08:32
 25/35 A kérdező kommentje:

Én a munkám mellett még kulfokdre is jogi dolgokat fogalmazok meg táblázatokat kérnek most is az egészet németul. Jogi dolgok meg már az a szint hogy nekem tilmács is kell. Na azt is munkaidoben oldom meg mikor jön hozzám aki jogász is és aki keni vágja a jogi külföldi nyelvet is.


És megengedik hogy fogadjam merthát az is munkaidőben jön csak.


Szinte irigylem azt akinek semmi dolga nincs csak a munkára tud koncentrálni.

máj. 1. 08:40
 26/35 anonim ***** válasza:
47%

"az el kell rohannom dolgok pl hagyatéki tárgyalás, bírosági perek meg minden ilyen sz.r hivatalos mindig van. mert az alkalmazottaknak nincs élete aki ezt kerdezi hogy mi fontos dolga lehet valakinek?"


Igen, ezek mind a tárgyalás kezdete előtt másfél perccel derülnek ki, azért kell hirtelen gyorsan megszervezni, hogy odajuss. Véletlenül sem értesítenek ezekről előre soha, nehogy korábban is meg tudd szervezni az odajutást, horribile dictu szabadnapot kérni aznapra, stb.

Meg a "külföldiül" beszélő jogász is az ember saját lakására megy munkaidőben munkaügyben, és ezért haza kell szaladni, mert a külföldiül beszélő jogászok nem mehetnek be a munkahelyre. Ugye... ugye?

máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
85%

De a hagyatéki tárgyalásod és a peres ügyeid az magánügy. Nem a munkahelyedre tartozik. Ráadásul egy bírósági tárgyalás időpontját nem aznap tudod meg. A németül beszélő jogász sem megy be hozzád időpontegyeztetés nélkül. Ilyenekre hazafurikáztatni magadat... Még örülhetsz hogy nem rúgtak ki.

De amúgy kamu az egész. Ezzel a hazafurikázós dologgal túltoltad.

máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Az ugyved pl a tágyalasra kért tolem egy igazolast. Amit a birosag nem ad ki csak ugy hipphoppsz. Es képesek voltak a tárgyalás napjára is elhuzni.

Tehát hanyatt homlok az ugyved elott rohantam be a biroságra a papirért. Mert pl csak az ugyvedhez engedett el a munkahely!


8:50 kor kaptam mrg vègre amit akartam amit 9 kor már le is kellett tennem az ugyvedhez. Még nézte is az ugyved a dátumot hogy ezt most intézte el??


A munkahelyen is egy rakat magánlevelezésem van cégekkel minden sz.rral.


Ne itt pofázzanak már mások. Amit csak tudok beviszem a munkahelyre. Még egy jogászt is a munkahelyemen fogadom!

máj. 1. 10:02
 29/35 A kérdező kommentje:

Meg nem mindegy hogy elore tudom vagy nem mikor így is ugyis időpontom van és el kell mennem a munkából?

Meg akit ápolok ahhoz meg mentő is kellett es a korhá hivott akkor is hogy menjek be!

máj. 1. 10:05
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi a gond ezzel az egész kérdéssel, kérdező? Az, hogy mivel neked fogalmad sincs róla, hogyan működnek a dolgok, azt gondolod, hogy senki más sem tudhatja. Azért írsz ekkora marhaságokat, mint pl. a 28-as kommentedben.

Legközelebb olyasmiről írj ki kamukérdést, amiről van valami fogalmad is.

máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!