Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Europass önéletrajz? Pedagóg...

Europass önéletrajz? Pedagógiai asszisztens állásra szeretnék jelentkezni majd. A napokban olvastam erről az önéletrajz fajtáról. Miben másabb mint egy átlag önéletrajz? Amiket olvastam róla, nekem ugyan olyannak tűnik mint a többi..

Figyelt kérdés
(Olvastam, hogy a ped. asszisztensek is ilyen önéletrajzot csinálnak)

#Pedagógiai asszisztens önéletrajz #Europass önéletrajz
máj. 11. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy a közszférában/oktatásban már akkora a munkaerő hiány, hogy jó az Europass is, de normális helyen nem veszik komolyan ezt a típust.


Én a gyógyszeriparban dolgozom, egy ismerős keresett meg azzal, hogy szeretne munkahelyet váltani, de nem hívják be interjúzni sehova - hát persze, hogy Europass önéletrajzot küldözgetett.


Mondtam, hogy sürgősen írja át, így meg úgy - egyből behívták, föl is vették a céghez.

máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, hogy melyik a legjobb önéletrajz , van online amit meg lehet nézni?
máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, aki nem tudja megnézni a mintát és összehasonlítani egy másik mintával...
máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves #3 válaszoló 🙂.

Néztem mintákat az Europassos önéletrajzokról is még a kérdés feltétele előtt, illetve a hagyományosról is.

Ami az Europassos önéletrajzban megtalálható, az úgy gondolom, hogy egy hagyományos önéletrajzban is benne kell, hogy legyen.

Viszont, köszönöm hogy szántál arra időt, így este a nagy unalmadban, hogy megnézd ezt a kérdést és megpróbálsz valakinek beszólni. 🙂 Ezek után én sem tudom, hogy milyen ember lehet az ilyen, akinek este 10 körül erre van csak ideje.😂

máj. 12. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Örülök neki, hogy ennyire magadra vetted, mert ezek szerint a "nem inge..." mondás betalált ;)
máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!