Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megnyernéd a lottóötöst...

Ha megnyernéd a lottóötöst felmondanál a munkahelyeden és soha többé nem dolgoznál?

Figyelt kérdés

máj. 12. 16:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanék fel, hanem felvásárolnám a cégünk egy részét. Aztán fontos ember lennék, a ranglétra tetején. Nem az alján, ahol most vagyok.
máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
20# Szerintem amúgy aki a lottóötöst képes elkölteni pár év alatt, az szerintem mentális beteg. De legalábbis pszichiátriai eset, az tuti..
máj. 12. 19:19
 23/38 anonim ***** válasza:
85%

#22 egyáltalán nem. Csak a könnyen jött pénz megváltoztatja a gondolkodásukat. Azt hiszik, hogy mostmár mindenre van pénzük, és elkezdenek luxus dolgokra költeni. Aztán ezek a kiadások rendszeresek lesznek, berendezkednek arra a szintre. De előbb-utóbb a pénz elfogy.

Ha belegondolsz, 1 milliárd forint átlagos költés mellett egy életre elegendő. A baj pont az, hogy a lottónyertesek általában bőven átlag felett költenek.

máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanék fel, de kevesebb napot, vagy ha nem is azt, de kevesebb órát dolgoznék onnantól. Szeretem a munkám, hiányozna is.
máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max részmunkaidőben dolgoznek...szeretem a munkám.
máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Arra törekednék, hogy munkálkodjak továbbra is, de más helyen.
máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgoznék, de ugyanolyan szinten élnék, mint ma.


Nem költenék felesleges dolgokra.

Vennék pár lakást, kiadnám, vagy vállalkozásba beszállnék részesedésért.


Vennék pár új ruhát, ami minőségi, de pl nem verném a pénzt nyaralásra, bulizásra.

Max évente 2x kiruccannék hogy, érjen valami inger, de amúgy hétköznapi életet élnék, a hobbimnak edzés, filmek, sorozatok.

máj. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem, - arra való tekintettel, hogy ebben az országban percek távlatában földönfutóvá lehet tenni bárkit, (olyan szintű a bizonytalanság és a jogi háttér)!
máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
67%
A feleségemmel rendszeresen játszunk és amikor elkezdtük ezt az egészet, megígértem neki, hogy az első komolyabb nyereményt tokkal-vonóval neki adom. Ez még nem következett be, de ha főnyeremény esne be, akkor is tartanám a szavam!
máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
54%
#29 Dehogy tartanad, még beadnad a valopert is :D
máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!