Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megnyernéd a lottóötöst...

Ha megnyernéd a lottóötöst felmondanál a munkahelyeden és soha többé nem dolgoznál?

Figyelt kérdés

máj. 12. 16:18
1 2 3 4
 31/38 Katona Dius ***** válasza:
87%
A munkahelyemet nem hagynám ott, szeretem ezt a munkát, ezt a helyet. Kevesebb munkaórát vállalnék, az biztos, mert a napi 10-12 órát sokallom. De egy olyan 6 órában ellennék.
máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
87%
Kezdetnek megvenném a munkahelyemet ,van benne üzleti potenciál
máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnék olyan munkát,amit szeretek is,+jófejek is akollégák,ha vannak,mindenképpen dolgoznék.
máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem dolgozom. Amúgy ha nyernék, úgy gazdálkodnék vele, hogy életem végéig elég jól élnék. Mellette önkéntes munkát végeznék és esetleg valami művészi tevékenységet, de nem gürcölnék rossz munkakörülmények, szemét kollégák és hajcsár főnökök közt. Ebben az a jó, hogy válogathat valaki.
máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
32.: Nem biztos, hogy eladnák neked.
máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a munkám, nem mondanék fel. Szimplán csak végre nem aggódnék annyira, hogy kevés a megtakarítás és ne adják az istenek, megint jön egy világjárvàny, meg az idióta lezárások, nem stresszelnék azon, hogy majd 1 évre megint elvesztem a melómat és mit fogok enni, miből fizetem a számlákat stb, mert a fejesek úgy döntöttek ezt azt amazt bezáratnnak, megszüntetnek stb, csak ugye ezekkel elvették emberek megélhetését...cirka 1 évre.
máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
76%
36-os, adtál egy jó kérdésötletet. Hogy aki úgy van vele, be tudná osztani, önismeret, ki mit gondol magáról, ténylegesen félre tudná rakni, meg tudná-e őrizni, vagy pl rögtön nagy dolgokat venne belőle- pl kocsi- vagy esetleg elherdálná kisebb dolgokra, pl óránként nassolás, indokolatlanul drága cipő/indokolatlanul drága étterembe járás rendszeresen, és egyszecsak azt venné észre, "hogy hol a pénz?" Inkább kiírom nagy kérdésbe, de ide is írhat, aki gondol hozzá.
máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

37.: Egy több milliárdos nyeremény óránkénti nassolással nem szórható el. Inkább azzal szoktak a nyakára hágni, hogy több luxusvillát vesznek, sok luxusautót, elkezdenek kokainozni meg drága bulikat tartani sok vendéggel. Úgy egy-két év alatt elfogy több milliárd is. De ha óránként eszik desszertet, az még kijön akkor is, ha nem nyer, csak a havi jövedelme egymillió forint körül van. Egy ember nem tud annyit zabálni, hacsak nem beteg, hogy kiegye magát a lottó főnyereményből.

A luxusvilla azért veszélyes, mert a fenntartási költségei nagyok. Pl. takarítás, fűtés, a kert szakszerű rendbetétele. A rezsije milliós tétel lehet havonta. Aki nem nyereményből lesz milliárdos, az azért tudja fenntartani, mert van folyamatos bevétele, ami nem kicsi.

máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!