Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Torony daru kezelő mit...

A Torony daru kezelő mit csinál ha wc-re kell menni? (kis és nagy ügy)

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintem egyértelmü a kérdés. :) Nem tudom mennyi a munka idő, de nem pont a hopp kiszaladok pisilni, esetleg barna macikázni meló hely. Hogyan oldják meg ha wéccézni kell?
máj. 14. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyobb lyukkal rendelkező palackba pisil mint az Icetea és azt a nap végén leviszi.Ez mindennapos látvány ha egyszer kell csak barnamedvét kinyomni lemászik csinál egy kakaós tekercset majd vissza.Ha rendszertelen a brummogó maci akkor felnőtt pelenka.Majd otthon jó alapos fürdés.Ezért nem csinálják ezt sokan.
máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen inkább a barna mackó érdekelt, én nekem pl napi többször kell (már elnézést..) szóval megeshet hogy van olyan kezelő akire többször is rájön a szükség.
máj. 14. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Kidugja a hátsóját a daruból.
máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Rász.rik újságpapíra, makd kidobja az ablakon.
máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Most nem azért mondom, de normális emésztéssel rendelkező ember napi 1-2 alkalommal kiűzi a barna macit a barlangból. Jobb eseten ezt megteszi reggel, illetve estefelé. Ha mégsem, akkor lemászik arra a fél órára.
máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Felnöttpelenka :DDD ezen jót röhögtem. Vödör, benne egy zacsival ha minden kötél szakad, de amúgy meg pár perc lejönni.
máj. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Cica alomba.
máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most akkor hogy van?
máj. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!