Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál ebben az esetben?

Felmondanál ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha külföldre mész dolgozni a jobb kereset miatt, de nem szereted a munkát amit csinálsz, viszont jól fizet? Kollégák nem igazán beszélnek veled, unalmas gyári munka, de tudsz félretenni sok pénzt. Néhány hónapot azért is eltűrnél? Cseszegetés nem igazán van

máj. 23. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Maradnék ettől még akár sokáig is, a pénz jó
Néhány hónapot lehúznék, utána felmondás
Egyből felmondanék
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nehány hónapot maradnék a pénz miatt, utána felmondanék.
máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én minden munkából felmondanék. Na jó, de én rühellek dolgozni, és ebbe az utálatomba bele is fogok dögleni sajnos, úgyhogy nem biztos, hogy az én véleményem a legjobb xD
máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Aranyszabály, h munkát csak akkor hagyunk ott, ha már megvan a következő hely, ahová tuti mehetünk. Ez külföldön, távol a hátországtól (család, barátok, akik segíthetnek, ha baj van) különösen igaz. Szóval dolgoznék tovább ott, max ha annyira tré, akkor elkezdek keresni egy jobbnak ígérkező helyet.
máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

minden esetben fel kell mondani mert szeretik ha kint vagy már

én is felmondtam mikor költöztem ki

máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
3-as válasza a legértelmesebb, ezért ő kapta a legrosszabb értékelést. Ellenzők kifejtenék, mi nem jó a javaslatában? Amivel egyébként én is egyetértek.
máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Én leszavaztam, de éna 2-es válaszoló vagyok, szerintem érthető hogy nekem miért nem tűnik aranyszabálynak, hogy új munkahely kell ilyenkor.
máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
94%
Az életed egyharmadát munkahelyen töltöd. Qurvára nem mindegy, hogy ezt utálkozva, robotolva, vagy vidáman röhögcsélve, kollegális légkörben teszed. Ezt nem érdemes forintosítani.
máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!