Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok ilyen esetben?

Felmondanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Elég rég óta vagyok eladó, volt egy fél év szünetem családi okok miatt. A főnököm hívott fel, hogy mennyek vissza hozzá melózni. Akkor még örültem neki.

Ma már gyűlölettel jövök dolgozni.. Sajnos a vásárlók is egyre butábbak, minden féle jött ment ember jön be. (egy osztrák határ menti faluban van a bolt, nem valami nagy városban)

Nos a lényeg, hogy a főnököm beszólt nekem, hogy rosszul választottam párt, mert engem el kéne tartani, hogy semmit ne keljen csinálnom, mert nem szeretek dolgozni... Bármit akartam közbe mondani neki nem hagyta. Az meg hab a tortán, hogy rasszistának nevezett... Ráadásul ok nélkül!!!

Ha ez nem lenne elég, nem kapunk pluszt a hétvégére. Rendes hétköznapi órába vagyunk elszámolva. A szabadság úgy működik, ha van ember aki helyettesítsen akkor mehetünk, ha nincs akkor nem.

Persze papíron minden hónapban 2 nap szabi ki van írva. És nem. Szabadságra sem kapunk pénzt.

Ezek után, hogy ennyire ostoba volt velem a főnököm van aki így is maradna?

Eddig is szerettem volna felmondani, de ez betette a kaput. Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom?


2022. márc. 11. 05:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ hogy mennyit keresel.
2022. márc. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

Ehhez nem kellett volna külföldre menni, ilyen szar főnököt meg bunkó vevőket itthon is találsz.

Milyen gyorsan találnál új munkát?

2022. márc. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Csak a legjobbat szabad magadnak.
2022. márc. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul fogalmaztam. Magyarba van a bolt, a határt azért írtam, mert ide be jár osztrák, szlovák, ukrán, szerb, alföldi egy szóval minden féle ember.

A fizu nem rossz, de máshol is megkeresném ugyan ezt.

Szerencsére jó környéken élek és van munkalehetőség.

Csak nem tudom mit tegyek. Várjak e a váltással. Sajnos már érzem magamon, hogy kezdek kimerülni és egyre rosszabbul érzem magam..

2022. márc. 11. 06:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne kinozd magad, lépj le. Miért kellene elviselned? Legyen önbecsülésed.
2022. márc. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség akkor minek maradsz ott? Ez nme. túl logikus.
2022. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem a főnököd az ostoba. A főnököd egy nagyon okos üzletember mert tudja hogyan aknázza ki 150%-osan a munkaerőt. Te vagy az ostoba, hogy hagyod és nem állsz ki magadért és a munkavállalói jogadiért. Aki hagyja kihasználják.

En a helyedben beszélnék vele. Fizetésemelést kérnék és azzal sem értenék egyet, h a szabadságokat csak úgy beirjak.

Aki dolgozik megérdemli a pihenést.

Ha hajthatatlan akkor kalap-kabát.

2022. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos ő mindig is ilyen volt. Esze ágába sincs pluszt adni bár a vasárnapra...

Szidni tud, dicsérni kevésbé.

2022. márc. 11. 07:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Keresd másik állást, ha felvesznek, akkor felmondod
2022. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég érzékeny vagy kérdező.
2022. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!