Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok olyan munkahelyen,...

Maradnátok olyan munkahelyen, ami már befürkészi magát a magánéletedbe és embereket, barátokat lök el tőled? A nevedben cselekszik, nevedben írogat, lehallgat és jól megszivat. Hármat, négyet belédrúg stb... És még sorolhatnám.

Figyelt kérdés
Kirúgni nem rúgtak ki, mert gyávák voltak. Inkább utólag ártanak, hogy én mondjak fel. Meg lehetett volna ezt másként is oldani. Mégis mit képzelnek az ilyenek? Vélemény? Mit lehetne ez ellen tenni? (2 éve vagyok a cégnél)

#munkahely #felmondás #magánélet #Belédrúg #WhatTheFuck?
máj. 26. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, nem minden a pénz. Tapasztalat sajnos. Bár nálunk nem ment át ennyire magánéletbe, inkább az volt a gondom, hogy otthon kellett megterveznem a másnapi melót, amikor jó szervezéssel bent is meg lehetett volna ezt oldani.
máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah ezaz. Engem pont ez zavar, de K*rvara hogy átment magánéletbe, a munkán kívülre a dolog. Maradt volna a munkan belül. Azzal is jobban kiegyeztem volna, ha meetingen lehordanak minden sz*rnak vagy K*rvaanyaznak és nem megy munkán kívülre a dolog.
máj. 26. 22:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen sose fordulna meg a fejemben, hogy valakinek a maganeleteben turkáljak, irogassak, uszítsak stb....
máj. 26. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy a fizu nem rossz és sok a home office.
máj. 26. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Üldözési mániával szakorvost keress inkább...
máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Mégis miféle munka ez? CIA-ügynök?😮🤔
máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely ez pontosan? A titkosügynökök életébe szoktak ennyire belemászni a cégek.
máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!