Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is kinézik az...

Más munkahelyen is kinézik az olyan embert, aki a magánéletében magányos?

Figyelt kérdés

Én sajnos ezt tapasztalom. Nincsen párom, barátaim sem nagyon. Nagyrészt otthon vagyok meg dolgozok.

A munkámat becsülettel elvégzem. Csak nem lógok el napokat kamu indokokkal, mert nincs miért.



2023. szept. 1. 15:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Igen. 42/f
2023. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
Nem igaz.
2023. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Az jó, ha nem igaz.

Rajtam mindig gúnyolódnak emiatt.

2023. szept. 1. 15:40
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a munkahelyen dolgozók értelmi szintjén múlik. Nálunk sincs ilyen. Van pár kolléganőm, akiknek nincs párja, még eszünkbe se jutna ezen gúnyolódni.. komolyan, milyen degenerált emberek vannak.. :(
2023. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Hát ott kezdődik, hogy egyáltalán honnan tudnak ilyen infókat, hogy nincsenek barátaik meg párod.

A szabadságaidat vedd ki, az nem a társaságod miatt van, hanem miattad, és nem minősül lógásnak.

2023. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Mert nem nagyon vagyok szabadságon sem,csak akkor ha már szólnak. Gondolom sejtik,hogy nincs kivel mennem.
2023. szept. 1. 16:11
 7/39 A kérdező kommentje:
A kamu indokot úgy értettem, hogy nálunk többen is eljátszák, hogy menni kell a gyerekért, nem tudnak bejönni, mert a gyerekre vigyáznak stb. Aztán egymásnak nevetve mesélik, hogy nem is volt ilyen.
2023. szept. 1. 16:14
 8/39 anonim ***** válasza:
74%

Akkor vedd ki a szabadságaidat.

ismétlem, az a te érdekedben van. És nem muszáj elutazni, űzheted a hobbidat is abban az időben. Vagy simán.. pihenhetsz.


Valószínűleg nem azért piszkálnak, mert nincsenek barátaid, hanem mert robotként viselkedsz.

2023. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%
Munkahelyen persze hogy tudják hogy van-e párod. Többet vagy ott, mint otthon. Kiderül minden. Igenis gúgyolódnak. Nőknél lehet hogy nem, de férfiaknál biztos. Láttál már pinát? Szűz vagy még?
2023. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#9: Nő vagyok...

Volt már kapcsolatom nem is rövid ideig. Remélem megnyugodtál. :)

Ezek a kérdések...

2023. szept. 1. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!