Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha ezt nem tudom...

Mit tegyek, ha ezt nem tudom lenyelni?

Figyelt kérdés

Röviden:

Minap elmentünk kollègával ebèdelni. A munka kezdete nekem 7 óra volt, kollègának 10 kor. 11 kor nondtam neki menjünk el kajálni. Munka volt, haladtunk is vele, volt időnk, nem gondoltam hogy problèma lesz. 2 vezetőm volt bent, az egyikkel talàlkoztunk a kajáldában. Úgy voltam vele hogy ovodás szokás, nem izgat, úgyis itt van az egyik, jeleztem neki, igent is monditt mind a kettőnkre. 1 óra múlva lecseszett a másik főnök, hogy kollèga nem vette fel a telefont, amiben igazat adok neki, ès jogos, meg azèrt mert senki nem engedtek el kajálni. Ès állítólag a akitől elkêreckedtünk letagadta, hogy megkèrdeztem. Ezt nem nagyon tudom elengedni. Mindenèrt válalom a felelősèget, ha elkèsek, ha roszul csinálok valamit, ha elfelejtek valamit. De hazudott rólam....


máj. 27. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát a felettesek már csak ilyenek. Szokj hozzá
máj. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok.... Ha elfelejtettük volna tènyleg, akkor adaállok, hogy bocs igazad van, jogos a lecseszès. Ez viszont kifejezetten kicseszèsből volt, ès nagyon alattomos dolog volt
máj. 27. 06:28
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én lesz@rnám őket, te meg nyugodtan vergődj tovább ezen. Majd kinövöd.
máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a cégnél a napi rutin kialakulva, hogy pl fel 12 tol ebédelnek a kollegák?

Nálunk kimondatlanul is ugy van hogy fel 12 től a cég egyik fele megy kajálni, 12 től meg a másik fele.

máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Duke81 ***** válasza:
31%
Menj oda hozzá és izomból fejeld arcba, abból majd tanul!👍😁
máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Mi az, hogy mit tegyél?

Mikből lehet választani?

Jogosan nem nyeled be, persze.

De nem értem, hogy mi a kérdés.

máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell kéreckedni ebédelni?
máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen van fix kaja és cigiszünet kijelölve. Csak különleges esetben megyünk más időpontban, de az nem a bratyizás.
máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

1. Mikor van a hivatalos ebédidö? A legtöbb helyen 12 és 13 óra között.

2. Ha a munkatárs 10-re jött dolgozni, akkor jogos, hogy 11-kor még ne mászkáljon el a munkahelyéröl.

3. Az ebéd nem arra való, hogy kipletykázzátok magatokat, hanem hogy egyetek. Ezért nem kell párban járni.


Most csak egyet tudsz tenni, hogy meghúzod magad és igyekszel elkerülni, hogy újra problémája legyen veled a fönöknek, különben kirúgnak.

máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A történetből úgy lehet érteni, hogy a kajáldában találkoztál az egyik főnökkel, és ha már ott volt, szóltatok neki, hogy ebédeltek. Erre gondolom, nem tudott mást mondani, mint hogy oké. Úgyhogy ha előre kellett volna szólni, akkor igaza van, mert nem szóltatok előre.


De tényleg fura hely, hogy nincs meghatározott ebédidő a különböző műszakoknak, hanem el kell kéredzkedni.

máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!