Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Beadtam önéletrajzomat jó pár helyre, azonban ma hívtak egy helyről, ami egy új üzlet és pénteken lenne megbeszélve egy állásinterjú. Viszont egy másik üzletbe 2 hónapra keresnek embert.

Holnap derül ki, hogy a 2 hónapos helyre kit választanak.

Ha azt mondanák, hogy mondjuk én kellek, de közbe lehet egy állandó melóm is lehetne a másik helyen, akkor ti mit döntenétek? A másikat mindenképp később tudnám meg. Viszont itt nem hagyhatnám őket cserbe 1 hónap után, hogy na most átmegyek inkább máshova, mert az szem*tség lenne tőlem.

Ti inkább elutasítanátok ezt a 2 hónaposat, hátha majd a másik bejön. Vagy lehet oda mást választanak és akkor mind a kettő lehetőség ugrott.



2012. okt. 24. 15:50
 1/5 anonim válasza:
Én hagynám a két hónapost, kockáztatva, hogy a két szék közt a földre ülök, így esély adva annak, hogy hosszabb távra munkám legyen. Ha esetleg egyik helyre sem téged választanának, akkor sincs veszve minden. Keresgélsz tovább. Sok sikert.
2012. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítésged a döntésben.:)
2012. okt. 24. 17:21
 3/5 anonim válasza:
Szivesen :)
2012. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pet021 válasza:
Na ez érdekes most én is ebben a helyzetben vagyok .Én azt csinálnám ,hogy elfogadnám a 2 hónapos helyet és amikor kiderül ,hogy te vagy a másik helyen a nyerő akkor innen leszámolnék ne csinálj lelki problémát abból ,hogy cserben hagyod őket hisz téged is cserben hagynak 2 hónap múlva .Viszont amig itt dolgozol addig van fizetésed és hagy fizessenek ha megdolgoztál érte .
2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hosszutavu melohely interjuja elott hivott a ket honapos, hogy hogy dontok. Mondtam, hogy elutasitom...es a masikon masnap felvettek.:) Tegnap elott ota pedig be vagyok jelentve annal.:) Nem banom, hogy nem fogadtam el.:)

Am koszi a valaszokat.:)

2012. nov. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!