Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (munkahellyel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval az van,h két hónapja dolgozom egy munkahelyen.Nem szeretném megnevezni,sem azt,h mit csinálok.A lényeg,h ma kirúgtak,mert nincsenek megelégedve a teljesítményemmel,ami teljesen igazságtalan,mert egyre pofátlanabb követelményeket támasztanak.A vicc az egészben,h hétfőn akartam kilépni.:)Elvileg megfogom kapni a fizetésemet,és nem úgy ismerem őket,mint akik nem fizetik ki rendesen az embert,legalább is eddig...A kérdésem az volna,hogy most keresztbe tudnék nekik tenni,amivel a cég egy elég nagy nyereségtől esne el.Nem tudom mit tegyek,mert ezzel talán az ott dolgozókkal is kiszúrnék egy kicsit,és ez olyan ,mintha saját magamat köpném szemen,viszont a r...-dék cég teljesen megérdemelné.Tudom kicsit hülye kérdés,de ha valaki mégis megválaszolná,nagyon megköszönném.
2011. jan. 7. 18:33
 1/1 Sir Peti válasza:
Ha nincs bosszú nincs bűntetés sem. Mármint neked. Jobb a békesség. Megfizetted a tanulópénzt.
2011. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!