Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl igazságtalanok sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl igazságtalanok sok sráccal szemben itt a fórumon?

Figyelt kérdés

Ha valaki srácként valamilyen panaszt ír ki a GyK-ra, akkor általában úgy érezheti magát, mint a húsdarab, amit bedobtak egy piranákkal teli medencébe.

Én azt gondolom, hogy ez sok esetben nem jogos. Szerintem az emberek nagyobb része ebből a szempontból állandóan az egyik vagy a másik oldalon szokott állni. a szerencsésebb, aki mindig nagy társaságban mozgott, jól kijön a lányokkal és emiatt számára természetesen könnyű a kapcsolat, viszony kialakítása. Míg a másik fél sokáig zárkózott volt, vagy akár maradt is, nem képes felszabadultan, lazán kommunikálni velük, emiatt nagyon nehéz bármit is elérnie.

Éppen emiatt gondolom, hogy az első csoport tagjai igazságtalanok a másodikkal, mivel sosem érezték a saját bőrükön, hogy magának az egész helyzetnek az átélése milyen érzés.



2012. dec. 18. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
objektívan belegondolva igazságtalan, de az életben gyakorlatban sehol sincs racionális igazság
2012. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Patrik24 ***** válasza:
Így is fel lehet ezt fogni, ugyanakkor tény, hogy kevés valóban hasznos választ kapnak a srácok és eléggé csökönyösek is , hogy megfogadják a ritka de jó tanácsokat. De ez sokszor azért is van, mert bunkón válaszolnak a többiek nekik.
2012. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen igaz, amit írsz. Csak az ilyen srácok sokszor eleve olyan lekezelően, gyűlölködően nyilatkoznak akár a nőkről, akár a náluk sikeresebb férfiakról, vagy nemes egyszerűséggel csak lehazugozzák a hozzászólókat, akik biztatnák, vagy tanácsot adnának nekik, esetleg a saját példájukkal segítenék őket, hogy nem csoda, ha ellenséges reakciókat váltanak ki. Persze itt is tisztelet a kivételnek.
2012. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, a tanácsok között gyakran találunk sablonokat, pl. amikor a srácoknak egy testépítő/plázakandúr keverékké kellene válniuk, plusz önbizalomtelivé, ami nehéz valós sikerek nélkül.

Az, hogy miként reagálnak, szerintem betudható a sok kudarcnak, ezek egy idő után nagyon rossz hatással vannak a legtöbb emberre. nehéz ilyenkor erősnek és vidámnak maradni.

2012. dec. 18. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert én például rengeteg jó tanácsot írtam nekik az elején, aztán jött a hazudsz, te is egy pénzéhes r.banc vagy, stb.. Utána már én se lehetek jópofi.


Egyébként meg igen, nehéz kilépni az önbizalomhiányról. Ezt én jól tudom. Kiskoromtól fogva egészen középsulis koromig bántottak,hogy csúnya vagyok. Még öngyilkos is akartam lenni. De lám, itt vagyok, változtattam a hozzáállásomon. Azóta nemhogy nem mondták rám, hogy csúnya, hanem rengeteg pasinak bejövök. És ezt minden nagyképűség nélkül írom.

Szóval van kiút.

2012. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányból*
2012. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Azt viszont elmondanám neked Reénie, hogy szerintem egy srácnak ilyen szempontból nehezebb dolga van, mivel te passzív fél vagy, nekik viszont aktívnak kell lenni. De ez persze az én véleményem, mások talán másképp látják.
2012. dec. 19. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Passzív?

Talán a nőknek nem kell tenni azért,hogy meg legyenek hódítva? Nekünk is ugyanúgy tenni kell érte, hogy tetszünk nektek, hogy lássátok, hogy szabad a pálya.

Azonkívül, nem hiszem, hogy én könnyű helyzetben lettem volna, ha napi szinten, ismeretlenek köték az arcodmba, hogy de ronda vagy... Tényleg, baromi könnyű volt....

2012. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!