Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, mert neki a pénz fontosabb nem tudnék valamit tenni, hogy ne legyen igy?

Figyelt kérdés
A barátomat a volt barátnői pasikból eltartották. Nagyon jól kerestek, barátomnak mindene megvolt. Egy éve van velem azóta nincs pénze. Ma azt mondta, hogy vége befejezte velem. Keres magának olyan lányt akiből lesz pénze, mert neki az kell, hogy pénze legyen. Tudom lehetne erre azt mondani, hogy hagyjam, de nagyon szeretem és nagyon rossz. Egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék,de akármennyire is szeretem én nem "dolgozok" pasikkal.
2013. febr. 8. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el.

Légyszi mondd,hogy kamu!

2013. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, aki pénzért egy 120 éves nőt is feleségül venne, és vele "játszana" a férfiak és a nők között is van selejt, de mind a férfiak, mind a nők nagy része azért normális.
2013. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem kamu, egyre több ilyet látok. Az is hibás, aki belemegy! Nekem is van pénzem, velem is akarták. A barátom kevesebbet keres, neki nem volt se lakás, se kocsi DE eltartja magát, majdnem mindent megcsinál otthon, nem csak a fotelben henyél, ezért nem érdekel, hogy "szegény", soha nem izgatott, hogy kevesebbet hoz haza. Nem én tartom.


Viszont lettek volna, akik úgy képzelték, hogy ketten élünk az én jó fizumból. :/

2013. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bakker... Ez már durva.

Ezzel csak annyit érdemes (!) tenni, hogy fogsz egy ásót vagy lapátot és jól p.fán b.szod vele. így talán helyre billen az agya is, és megváltozik. Sosem gondolt arra, hogy dolgozzon ahelyett hogy strici legyen?! Bár tény, hogy utóbbi könnyebb meló...

2013. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!