Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a fontosabb szempont:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb szempont: a pénz, vagy az érzelmek?

Figyelt kérdés

A főnökömbe vagyok szerelmes. Nős férfi, én szintén házas vagyok.

Ha a pénzt választom, szenvedhetek tovább a közelében. Ha lemondok a pénzről, akkor talán könnyebb lenne érzelmileg eltávolodnom.

A pénzre nagyon szükségem van, és a mai világban ki tudja hol és mikor találok újabb plusz munkát. A környékünkön így is csoda, hogy ezt megkaparintottam. Ha viszont kimutatom az érzéseimet és felmondom a munkát, akkor lőttek a pénznek.

Így viszont van plusz pénz, de hozzá egy rakás szenvedés is, mert folyton látom őt, beszélünk, és nem csak munkáról, személyes dolgokról is. Sajnos látom rajta, hogy vonzónak tart, ez még nehezebbé teszi a helyzetemet. Most mit tegyek?


2012. júl. 27. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejlövés...
2012. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt írom le amit én tennék:


Mindenképpen megtartanám az állást, és idővel biztosan elmúlna a szenvedés.


De mégegyszer mondom: Ez csak az amit én tennék hasonló helyzetben.

2012. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

???


Kezeltesd a viszketeg altestedet a férjeddel, és a munkahelyedre DOLGOZNI járj.

2012. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tartsd meg a munkát légy erős... kibírod...
2012. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell minden nehézség elől rögtön elmenekülni. Inkább nézz szembe vele. Ha most otthagyod a munkádat, azért, mert "szerelmes" vagy a főnöködbe, akkor legalább olyan gyerekes dolgot teszel, mintha a férjedet hagynád ott egy fellángolás miatt.

Az ember akkor is szerelembe tud esni, ha már házas. Csak sokan erre nincsenek felkészülve.

Inkább próbálj szigorú távolságot tartani vele, korlátozd a beszélgetést a munkahelyi dolgokra.

De ne menekülj el rögtön.

2012. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!