Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Januartol kezdhetnek az uj...

Januartol kezdhetnek az uj munkahelyen. Kevesebb a fizetes, viszont nem annyira stresszes. Valtanatok? Mi a fontosabb? Penz vagy nyugalom?

Figyelt kérdés
A munka egyebkent hasonlo csak a korulmenyek jobbak. A fizetes meg kevesebb.
2012. dec. 9. 17:38
 1/10 anonim válasza:
100%
Az otthonodban mennyire számít az amit hazaviszel?
2012. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyivel kevesebb. Ha el tudja viselni a különbséget a családi költségvetés, akkor igen, váltanék.


Igazából egyből rávágnám, hogy a nyugalom a fontosabb, de abból nem tudom kifizetni a számlákat, illetve bevásárolni a boltban. Viszont, ha stresszben dolgozok, akkor előbb-utóbb egészségügyi következményei lesznek, ami miatt akár munkaképtelenné is válhatok. Szóval megfontolandó kérdés.

2012. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hat en a nyugalomra voksolnek az biztos (sott konkretan egy rosszabbul fizeto melot valasztottam viszont azota sokkal kiegyensulyozottabb es boldogabb vagyok);persze fugg attol is hogy mennyi az annyi, veszelyeztetve van e a normalis megehletesed, mi az amirol le kellene mondanod a fizetesed miatt, mi az amit nyersz vele.

Merlegelj.

2012. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Scream85 ***** válasza:
100%

Én is hasonló szituban vagyok.

Összeköltözünk a párommal, ami miatt munkahelyet kell váltanom.

Igaz hogy összességében kb 7-8 ezerrel kevesebbet fogok keresni, de nyugisabb, és a költözés is megoldható.


És persze együtt élhetünk, és nem csak hétvégén tudunk találkozni mint eddig

2012. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a nyugalmat választottam...
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened, hogy inkább élsz nagy(obb)lábon , vagy csak félretenni/gyűjteni valamire és többet stresszelsz, vagy inkább élsz szerényebben, de nyugodtan!


Bár ahogy előttem is mondták nem mindegy, hogy mennyi a különbség, 5ezer vagy 50ezer.. Neked kell döntened, hogy mit vállalsz be!

2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem elunk Magyarorszagon. Hetente van fizetes. Pont egy heti fizetessel kapnek kevesebbet. Az en fizetesembol fizetjuk az alberletet. Ha valtok, a ferjem fizetesebol is kell hozzatenni.

Itt most van evi ket het szabadsagom. Ott ujra egy evig nem lenne semmi es utanna is csak egy het. Hetvegen is kellene menni. Most nem kell. Viszont fiatalabbak a kollegak, jobb a legkor. Itt oregek kozott vagyok. 37 eves vagyok, a kollegak 60-65 kozott. Hezitalok. Mennek is, nem is.

2012. dec. 9. 17:59
 8/10 tetris ***** válasza:
Szerintem menj!!! A nyugalmad mindennél többet ér. Később pedig - ha látják, hogy jól dolgozol - esetleg emelhetnek is a fizudon.
2012. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szabad hétvégéket barátokkal, családdal szerintem nem lehet megfizetni.
2012. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megsúgom, hogy a kis taknyosok szemében te is öreg vagy már, és rájuk jellemző az állandó fúrás. Legalábbis itthon. Nekem a nyugalmat az "öreges" kollektíva jelentené, csak sajnos sehol nem hirdetnek ilyet.
2012. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!