Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Mik ezek a kéregetők? Kivagyok már tőlük.

Az elmúlt 1 hétben másodszor fordult elő, ezért nem nagyon értem ezt. Kicsi üzletben dolgozom, élelmiszerrel főként. Bejön az üzletbe egy teljesen jól öltözött férfi, semmi extra, a legkevésbé se tűnik csövesnek, nem büdös, frissen borotvált. Egy szó, mint száz, nem az a típus, aki mellé nem ülnél le a buszon se.

És itt előadott mindkettő egy hosszú sztorit arról, hogy a felesége, akárkije ilyen olyan beteg, részletezi itt percekig, hogy mennyi baja van neki meg a családjának, hogy segítsek. Ez valami új módszer a kéregetésre? Vagy csak az én pechem, hogy egymás után kettő ilyen is megtalált? Olyan kellemetlen szituáció ez egy üzletben.

Keress kérdéseket hasonló témákban: üzlet, csöves, hajléktalan, kéregetés

2013. jún. 11. 11:57  Privát üzenet  

A válasz
Ezek többnyire csalók. Ha legközelebb ilyen jön, említsd meg a rendőrséget, és többet nem megy be.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. jún. 11. 15:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S! Már 5. napja nem tudok aludni és nagyon kivagyok! A testem nagyon fáradt de az agyam nem tud kikapcsolni. Mit tegyek? Hogy tudnék elaludni?
Hogy lehet leszokni a fűröl? Kivagyok már teljesen hogy méregtelenítsek?
Lehet nem is létezem? Úristen kivagyok én?
Nagyon kivagyok idegileg. Egész nap remegek, magas a pulzusom, nem tudok enni, mégis hányok. Mit csináljak?
Leszbikus kapcsolatban vagyok, de a barátnőmnek van közben pasija. Nem tudom, ezt meddig akarja húzni, de én már kivagyok. Mit tegyek?
Nem rég szakítottam, egy új pasi szerintetek tudna segíteni? Hol ismerkedjek? Nagyon hiányzik és teljesen kivagyok 23/L

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!