Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég szakítottam, egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottam, egy új pasi szerintetek tudna segíteni? Hol ismerkedjek? Nagyon hiányzik és teljesen kivagyok 23/L

Figyelt kérdés
:(
2013. jún. 5. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19L
2013. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kutyaharapás szeörivel...
2013. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy újabb társfüggő....

Kapd össze az életed és ne sajnáltasd magad, olvass/hallgass Csernus Imrét, majd az helyre ráz.

Olykor kell egy kicsit egyedül is lenni, hogy igazán rátalálj önmagadra. Ne mástól várd a boldogulásod, ne attól, hogy támaszkodsz valakire.

24N

2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

célszerű ott ismerkedni ahol emberek is vannak

btw inkább kicsit sírd ki magad, ne fuss bele most egy újba csak azért, hogy elfelejtsd a régit


23F

2013. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az , hogy kapcsolat függő lennék...nem érzem magam kevesebbnek , hogy nincs valakim , egyszerűen csak az van , hogy nagyon hiányzik ő...nyilvn nem az van , h bárki jó lenne, de esetleg ha rájönnék arra, hogy van más pasi is a világon és nem gondolnám azt , h "nála jobbat úgysem találok" az segítene
2013. jún. 5. 22:34
 6/11 The Other ***** válasza:
44%

Nem vagy te kicsi orángután, hogy folyton csimpaszkodj valakin...

Szedd már össze magad, nem a gimiben vagy, hogy "belehalj" egy szerelmi bánatba.

2013. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az cseberből, vödörbe lenne...mert akkor meg azt gondolnád, hogy az új pasinál nem találsz majd jobbat, illetve nincs nála jobb...aztán, ha neadjisten vége, ugyanitt fogsz sírni. Én csak jót akarok/akartam, de látom vannak emberek, akiknek szúrja a szemét, ha valaki erősebben is vállalja a véleményét...

24N

2013. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyílván nem zavar , hogy leírod a véleményedet és köszönöm szépen a segítségeket:) Neharagudj, hogyha ez úgy jött volna le mintha nem érdekelne a véleményed vagy bármi ilyesmi...örülök ha valaki őszinte csak sztem ebben a helyzetben mindenki próbál kicsit magyarázkodni...
2013. jún. 5. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogadjál örökbe egy kiskutyát. Ha már ennyire nem tudsz egyedül meglenni.
2013. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd, engem 6 év után tettek lapátra, 2 évvel ezelőtt, azt hiszem tudom miről beszélek. A kezdeti fázis nekem is a miértek keresése meg a siránkozás volt, aztán sikerült kimásznom ebből - többet között a fent nevezett egyik könyve által, illetve hathatós baráti támogatás árán. 1.5 évig egyedül voltam, persze voltak közben kalandok, de egyik sem volt érett párkapcsolatra, meg én sem akartam egyből beleugrani valami komolyabba. Nagyon jó önismereti teszt volt az a 1.5 év, felmértem a határaimat lelkileg, és fél éve boldog párkapcsolatban élek újra.

24N

2013. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!