Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 kilóméterre lakok a munkahel...

1 kilóméterre lakok a munkahelyemtől, de minden nap autóval járok. Ezen miért vannak felháborodva a munkatársaim, mi közük hozzá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és csak nőkkel dolgozok együtt, egy gyárban.
2013. júl. 9. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert lányok. Ha férfiak lennének, akkor dicsérnének, mert d.u.g.n.i. akarnak. Hülye faj az ember.
2013. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ők mivel járnak? Egyébként pazarlás, és ha valaki megteheti, hogy pazaroljon, azt nyilvánvalóan utálni fogják azok, akik nem tehetik meg. Ennyire egyszerű. :D
2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is furcsálnám, ha valaki egy kilométer miatt kocsikázna. De ez még nem bűn. Beszólni ezért már gáz lenne.
2013. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát-én nem szólnék be,de szép idő van,és jót tesz egy kis séta!Ne légy lusta!Télen érthető,ha mert akkor befagy az ember walaga!
2013. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfoglalod a parkolót az elől aki veled ellentétben 1000 méterről jár be.
2013. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Esetleg járhatnál kerékpárral is munkába. Ha már automobilra van pénzed, akkor egy kerékpárra csak futja.

És ha már kerékpárral jársz munkába, akkor ajánlom figyelmedbe: [link]

2013. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1 km autózol a munkahelyedig??? Azért vannak felháborodva rajta, mert nevetségesen hangzik. :D Más 2 km begyalogol... Ennyire nehezedre nem eshet egy kis mozgás.

Egyébként ha valami tip top cica vagy akkor érthető.

Hozzá teszem baromi nagy pazarlás is... Aki megteheti úgyis azzal fog járni...aki nem, az meg úgyis beszól a másiknak.

2013. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem irigyellek, mert ez nem egészséges, de valóban nincs közük hozzá.

Mondd nekik, hogy az autószerelő utasított, mert különben elromlik az autód, ha nincs minimum naponta kétszer beindítva.

2013. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!