Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mobbing (szervezet...

Szerintetek mobbing (szervezett zaklatás a munkahelyen) miatt érdemes a munkáltató ellen pert indítani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Az attól függ, miből áll ez a "mobbing". Ha a kollégáid rendszeresen megaláznak, megvernek, pattogtatnak akkor igen, de ha csak beszólogatnak, piszkálnak akkor ki fog nevetni a biróság.

A legjobb megoldás az lenne, ha szimplán kiállnáll magadért, és nem viselkednél úgy mint egy ovis. ( óvónéni! a Pisti csúnyát mondott rám, kapjon büntit!)

2013. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem.de be kellene menned a személyügyre és elmondani a dolgokat.velem is ez van,ha kérhetem írd le privátban mi történik,hogy tudjak segíteni,én már feltérképeztem a lehetőségeim.
2013. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Első!azért beszólogatás és beszólogatás között is van különbség!
2013. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a helyes viselkedést igenis már óvodában kellene tanítani, és igenis kapjon büntit a Pistike, ha nem jól viselkedik. Én egyszer odaszóltam egy óvodástársamnak, hogy "Kergetős hülye " és fél napig a sarokban térdeltem miatta. Más kérdés, hogy hogy bizonyítja az ember.

Munkahelyen pl. lehet mobillal beszélgetéseket felvenni, és azt lejátszani a személyzetiseknek? Vagy ez törvényellenes?

2013. júl. 9. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha vihetsz be mobilt akkor megpróbálhatod,ha nem,akkor nehogy te szívd ám meg...
2013. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az nem a mobbing, hanem a weeaboo.
2013. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Szia! ha még aktuális a kérdésed, akkor keress fel.
2014. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
sziasztok, látom régi a topik, de ha vki esetleg jártas a témában; kérem írjon rám.
2016. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!