Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynál egy munkahelyet,...

Otthagynál egy munkahelyet, ahol szimpatikusak a kollégák és maga a cég, egy olyanért, ahol nem szimpatikusak, de magasabb fizetést kínálnak?

Figyelt kérdés

Ilyen dilemmában vagyok. Dolgozom egy helyen, szeretek bemenni reggelente. Már az interjún szimpik voltak, ezért fogadtam el az ajánlatot, de keveslem a fizetést.


Behívtak most egy másik céghez, de az első két interjún nem igazán volt rokonszenves az interjúztató és kérdései. A fizetés több lenne. Szakmailag egyik sem nagy előrelépés. A távolság az otthonomtól majdnem egyforma. Eltartanom csak magamat kell. Gondolkozom a döntésen, ezért vagyok kíváncsi mások véleményére is.


2013. júl. 11. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Soha. Csupa jó ember egy rakáson nagyon nagy érték mostanában.
2013. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én se mennék. Én a mai napig nem találtam olyan helyet, ahol jó a kollektíva.
2013. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Visszamondtam a másikat, mert nem volt szimpatikus később sem az eljárás.
2013. júl. 24. 18:19
 14/14 anonim válasza:
Köszi, hogy megosztottad, mire jutottál végül! :)
2013. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!