Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek hogy beilleszkedjek...

Mit tegyek hogy beilleszkedjek olyan emberek közé, akiktől hányok?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy beilleszkedjek a munkahelyre. Egy rakás idióta, rosszindulatú, vihogó pletykafészekkel dolgozok együtt. Próbálok beilleszkedni, de undorodom tőlük. Már attól kiráz a hideg, hogy rájuk nézzek, és látom a kis sunyi gonosz tekintetüket. Szerencsére együtt dolgozni nem kell, mert mindenkinek önálló feladatköre van, de mivel közös a főnökünk, ezért "csapat" vagyunk és megy az egymásraborulás.

Vigyek sütit? Az nem átlátszó?

30N


2013. júl. 12. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ja vigyél nekik sütit,pl arzénost,azt szép lassan mind elfogy......
2013. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez érdekes kérdés. Ugyanebben a cipőben járok.. Én csak arra várok hogy teherbeessek végre, és azt a pár hónapot még kibírjam valahogy. De nagyon nehéz...
2013. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyit nekem nem érnek meg ;)
2013. júl. 12. 17:45
 4/6 anonim válasza:
én is ilyesmiben vagyok, csak én a piszkálódást nem szeretem :/ szabadulnék innen...
2013. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra. Ha már jóban nem vagytok, a semleges/udvarias viszonyt próbáld meg megőrizni. Vigyél sütit, de ne célzottan nekik és kínáld meg őket is : )
2013. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam a középiskolában.


Egyszerűen nem foglalkoztam velük, nem érdekelnek. Az összes hülyét szívből lesz*rom/lesz*rtam.


Sajnos nagyon buták voltak, mivel sikerült egy ilyen iskolát kifognom. Utána jöttem rá, hogy milyen rossz helyre kerültem, de már késő volt.


Én jótanuló voltam, és csak tanulni szerettem volna. De ezek az elfajzott, alkoholista idióták (16-17 évesek), teljesen más világban éltek. És a mai fiatalok is ilyenek. :(

2013. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!