Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normálisan keresek az átlag...

Normálisan keresek az átlag magyarhoz képest?

Figyelt kérdés

Eddig havi 240 órát dolgoztam de most megnövelték az óraszámomat 264 re és a fizetésem marad 100.000ft on.


Ez még belefér vagy én érzem irreálisan soknak a fizetésemhez képest?


Nem feltétlenül kemény fizikai munkát végzek kb pont az ellenkezője (informatikai operátor) csak itt a készenlétben állás a lényeg, és amennyit a munkahelyemen kell töltenem ha bármi történne + ügyfélszolgálati munkák ügyfélfogadás stb.



2013. júl. 19. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez így kevés információ.

1. Hány éves vagy?

2. Mióta dolgozol?

3. Hány órát töltesz bent a munkahelyeden, és hány órát vagy csak készenlétben? A készenlét mit jelent? Otthon vagy készenlétben, vagy bent a melóhelyeden?

4. Nettó vagy bruttó bér?

2013. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

24/F vagyok kisebb megszakítással 18 éves korom óta dolgozok itt.


eddig 240 et töltöttem bent de most már 264 óra/hó, a készenlét alatt azt értem hogy nem kell végig szaladgálnom bent hanem monitorokat nézek és filmezhetek is akár stb csak amikor dolog van pl ügyfél jön vagy szerelni kell akkor ezelett azt mondom. hogy kényelmes munka és itt nemfeltétlenül azt a nehéz hogy pörgök forgok mint a meki be hanem az hogy bent kell ülnöm és várom hogy történés legyen.

2013. júl. 19. 10:15
 3/10 A kérdező kommentje:
100 ezret kapok kézhez, viszont ha jól tudom akkor 4 órára vagyok bejeentve
2013. júl. 19. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ha növelik az óraszámot, akkor a fizetést is kéne. Logikus.
2013. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem keresel túl jól, de annyira rosszul sem. A gáz inkább az, hogy kb. napi 12 órát melózol, és csak 4-re vagy bejelentve

4 órára nincs teljes értékű munkaviszonyod. Tehát 1 év helyett csak fél év fog beleszámítani a nyugdíjadba.

2013. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem . Hát a nyugdíjnak teljesen mind 1 már szerintem. Amiket hallok ésszerűbb ha otthon magamnak teszem el.


Átlagos akkor, teljesen rendben van :)

2013. júl. 19. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne viccelj már, ez iszonyat gáz fizetés ennyi munkára! Én ténylegesen 4 órára kapok ennyit, és nem minimálbérre bejelentve, hanem a hivatalos nettóm ennyi.
2013. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán attól is függ, hogy melyik megyében élsz. Nem egyformák a fizetések. Itt Pest megyében ez kevésnek számít, szerintem. A 16 éves fiamnak diákmunkára havi 70-80ezer között adnak fizetést, és közel sem dolgozik annyit, mint te. Én meg 120-at kapok kézhez betanított irodai munkára napi 8 órára. Én is 4 órára vagyok bejelentve, ez manapság általános:(
2013. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
BP en lakok és dolgozok. De csak érdeklődés céljából kérdeztem meg, nem tehetek és teszek semmit mert örülök hogy legalább munkám van :)
2013. júl. 19. 15:29
 10/10 anonim válasza:

Szerintem tök átlagos a te eseted. Máshol sem kapnak többet az emberek. Sőt! Valaki 12 órázik és 80.000-et kap. Ráadásul még pörögnie is kell. Szóval van nálad rosszabb és jobb is. De fizetésemelésre ne számíts. Örülj inkább, hogy van munkád. Ha nem tetszik, a te bajod. Ha esetleg felmondanál, az sem érdekelne senkit. 1000 másik ember boldogan jelentkezne a helyedre.

Amúgy meg minden munkaadó ott spórol, ahol tud. A te esetedben pl. azzal, hogy csak 4 órára vagy bejelentve. De mondom, sok helyen hasonló a helyzet. Nincs itt álomfizetés meg semmi. Nyomor van és munkanélküliség. Ja és rinya meg elégedetlenkedés.

2013. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!