Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti belevágnátok?

Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

ez egy olyan munka amihez semmi kedvem bonyolult is...lenne más lehetőségem is de ez jobban megérné....meg azt mondják alkalmas vagyok rá,csak azt nem tudom,hogy mi legyen......

nem kell lecseszni,munka az munka meg kel becsülni,de msot ilyen nyersen tudom csak fel tenni a kérdést...



2013. júl. 30. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Előbb-utóbb hajat tépve rohannék el egy olyan munkából, amit rühellek - ha jól fizet, ha alkalmas vagyok rá, ha nem.
2013. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Számokban el tudod mondani, mennyivel érné meg ez jobban, mint a másik?


Ez így túl általános kérdés, számítanak a körülmények is.

Ha pl. csak magamról lenne szó ( mondjuk h. fiatal vagyok és egyedülálló) szerintem a könnyebbik végét fognám meg a dolgoknak. Ráérek az egészségemet később is rombolni, és hát jöhet még jó lehetőség.


Mivel családos ember vagyok, a gyerkőcök érdekében akár sz@rt is lapátolnék reggeltől estig.

Bár az ugye nem bonyolult.

2013. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz mind2-töknek!!
2013. aug. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!