Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki! Mit tehetnék?

Nagyon ciki! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Történt ugyanis tegnap hogy szellentettem egyet de a munkatársam meghallotta. Azt hittem hogy nincs bent az irodában, ezért nyomtam egy hatalmasat ami már egész délelőtt kínzott és mikor azt hittem hogy végre kiment kiderült hogy mégsem, vagyis kint volt csak a résnyire nyitott ajtó mögött áll, valamit olvasott. Azóta furcsán néz rám, mindig jó volt a viszonyunk, sokat nevettünk de azóta nem nagyon beszélget velem. :S
2013. júl. 30. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

XD Az jó lehetett... Ha ezért bunkóskodik, akkor nem normális. Ilyenért nem kellene így viselkednie. Mindenesetre

munkahelyen nem kellett volna ilyet tenned.

2013. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
:) Ez tényleg ciki :) De minden csoda 3 napig tart!
2013. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg sem kérdezem, hogy miért nem a vécében fingottál? Mi jutott eszedbe, hogy szántszándékkal telefingod a közös irodát? Van a véletlen puki, amiről nem tehetsz, de ez: "nyomtam egy hatalmasat ami már egész délelőtt kínzott" ez bizony a direkt tahóság, hát ne csodálkozz, ha furcsán néz rád. Máskor a klotyóban intézd az ilyet, felnőtt ember vagy, illene már az ilyesmit tudnod.
2013. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan annyi melóm volt hogy szó szerint fingani sem volt időm, nemhogy wc-re rohangászni, csak akkor a 10 mp-ben mikor azt hittem hogy nincs bent...
2013. júl. 30. 17:07
 5/15 A kérdező kommentje:
*rohangálni
2013. júl. 30. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ciki, de te ezért nem vagy hibás hidd el, ez természetes dolog valahol csak nem mindeggy hogy hol. Már megtörtént és ezért ő nem kellene veled így viselkedjen. Reméljük, hogy elmúlik neki hiszen nincs oka a haragra.
2013. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De elismerem az én hibám, hisz én engedtem el magamat, de tényleg sosem szoktam ilyet csinálni közösségbe, egyszer fordult elő erre tessék... :S Most álljak elé hogy "hé bocs hogy fingottam most ezért haragszol?". Én személy szerint ezért nem haragudnék, csak nevettem volna egyet magamban.
2013. júl. 30. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Ettől csak az lett volna cikibb, ha a hatalmas fing némi vonalkódot integrál a gatyádra, s mire feltűnik átszivárog a szaft a farmered vagy amibe voltál naci szövetébe, s egész nap ordenálé szarszagot árasztasz.
2013. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy ami már egész nap "érlelődik", annak nagyon nagy hangja van. :) Szerintem ha odébb megy, és becsukja az ajtót, akkor is hallja. :) Amúgy most szétröhögöm magam ezen a sztorin, nem ismerlek, de mégis el tudom képzelni, milyen fejet vágtál, mikor szembesültél vele, hogy nem vagy egyedül. XD Amúgy ezért biztos hogy nem romlik meg a viszonyotok, csak gondolom még mindig nem tért magához a felismeréstől, hogy te ilyet is tudsz! Jááájjjj ez nagyon állat!
2013. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as! Bexarás egy fazon lehetsz! :)))
2013. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!