Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki! Mit tehetnék?

Nagyon ciki! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Történt ugyanis tegnap hogy szellentettem egyet de a munkatársam meghallotta. Azt hittem hogy nincs bent az irodában, ezért nyomtam egy hatalmasat ami már egész délelőtt kínzott és mikor azt hittem hogy végre kiment kiderült hogy mégsem, vagyis kint volt csak a résnyire nyitott ajtó mögött áll, valamit olvasott. Azóta furcsán néz rám, mindig jó volt a viszonyunk, sokat nevettünk de azóta nem nagyon beszélget velem. :S
2013. júl. 30. 16:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát na igen én is megnéztem volna a saját fejemet. :) De nem akarom megint átélni!!!!
2013. júl. 30. 17:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Én tuti legalább akkorát röhögtem volna, mint amilyen hangos volt a fing :D


Nem szokásom kiakadni ilyeneken, nyilván előfordul, a röhögéssel el is intéztem volna :D:D


Akkor kellett volna cselekedni neked is, felröhögni, bocsánatot kérni viccesen, és kész :)

2013. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha ilyenért bunkózna és csakis ezért akkor nincs miről beszélni,felsőkateges vagy csak simán tápos nyámnyila szerencsétlen tuskó.Hagyd rá,ha visszahallod mástól akkor meg magyarázd meg neki finoman.
2013. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szard le :D
2013. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Peti7 válasza:
8-as,elismerésem xDDDD
2014. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!