Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már nem bírom elviselni a...

Már nem bírom elviselni a munkahelyem! A munkatársaim állandóan hibát keresnek a munkámban, ha nem találnak, akkor a személyiségembe kötnek bele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Amikor legközelebb valaki belédköt, képzeld egy kis gyermekként, aki nagyon szomorú, mert őt is kritizálták kis korában. Ez nekem eléggé bejött. Én ilyenkor gondolatban meg is szoktam ölelni. Aki negatívan támad, az biztos ezt látta annó, és ezt kapta gyerekként. Van, hogy először én is automatikusan védekező állásba helyezkedem, aztán eszembe jut, hogy vajon neki mit kellett kiállnia ahhoz, hogy ilyen mebre lett belőle? A leggonoszkodóbb emberrel szemben is megtudok így lágyulni, mikor erre rájövök úgy igazán. És ami a fura, hogy akik felé így én is megenyhülök, azokkal a kapcsolatom is javul. Talán tudat alat megérzik, vagy nem tudom.
2013. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!