Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet-e valaha több, mint...

Lehet-e valaha több, mint barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Pályakezdő voltam, egy évvel ezelőtt a munkahelyemen megismerkedtem egy korombeli sráccal. Nagyon jó barátok lettünk, azóta szinte mindent megosztunk egymással és szinte szavak nélkül értjük egymást. Nem rég,

azonban egyik este (egyikünknek sem volt épp senkije)elgyengültünk és lefeküdtünk.

Az eset után megegyeztünk, hogy nem keverünk a barátságunkba érzelmeket. Azóta többször voltunk együtt két hétvégét is nála töltöttem, még közös programokat is csináltunk, de lehet, hogy nekem ez a barátság extrákkal dolog nem működik, azt hiszem kezdek beleszeretni.

Ezt elmondtam neki, de az ő válasza az volt, hogy nála ez nem lesz több soha, de nagyon számít neki, hogy mit érzek, és nem akar bántani. Még azt is mondta, hogy valószínű azért féltékeny lenne ha összejönnék mással.

Sajnos részemről nagyon jó volt addig a dolog, amíg én sem éreztem semmit, de most nagyon szenvedek, mert állandóan rá gondolok és megőrülök már csak attól is ha hozzám ér. Nem tudok csak úgy továbblépni, pedig próbáltam.

Szerintetek lehet ebből valaha több is az ő részéről, vagy ha egy srác elhatározza, hogy nem, akkor, jobban teszem ha elfelejtem?


2013. aug. 31. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz több,csak dugni vagy jó neki.
2013. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az eset után megegyeztünk, hogy nem keverünk a barátságunkba érzelmeket. "

"az ő válasza az volt, hogy nála ez nem lesz több soha"

"lehet ebből valaha több is az ő részéről"


Mi nem világos? Többre nem kellesz neki.

2013. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hasonló cipőben járok.

nagyon sajnálom remélem megtalálod a boldogságot

2013. szept. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valójában én is érzem, hogy ez így nem jó, egyszerűen nem értem miért reménykedek. Igazából azért furcsa az egész, mert minden nap órákat beszélgetünk és eljárogatunk, nem csak szexelünk, ettől érzem úgy, hogy több lehetne:(.
2013. szept. 1. 10:25
 5/5 anonim válasza:
3-as vagyok, ugyan ez.
2013. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!