Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 'Kirúgtak', így terjed, és ez...

'Kirúgtak', így terjed, és ez miatt, nehezebb lesz bizonyítani?!

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen nem szerettem volna tovább dolgozni, mert nem tetszett,és nem szerettem volna megutálni, ez miatt a választott szakmámat.(Tanulok-és azon belül dolgoznom kell, szakmunkás). De a főnök is kérdés után kijelentette,hogy nem is maradhattam volna.

Ezek után megtudtam,hogy az egész úgy néz ki,hogy kirúgtak, átmentem másik helyre, ahol ugyanúgy, vagy talán rosszabbul teljesítettem, mégis felvettek,és megdicsértek, már az első nap is.

A szakmámat előző évben is kellett gyakorlatban tanulnom, így a gyakorlati tanárom is tudja,hogy nem vagyok belőle sík hülye, mert mondta volna,hogy 'bocs, de te ehhez hülye vagy, keress mást'. Gyakran kaptam négyeseket is, egy-egy gyakorlatra, így úgy érzem, nem lennék analfabéta.

De ez a másik hely elvette kicsit a kedvem egyrészből,meg idegesít, hogy olyan mintha kirúgtak volna. Mintha annyira hülye lennék,hogy az már elviselhetetlen. Közben tudom,hogy sokan mondják,hogy a választott hellyel alapból mellé fogtam,mert sorra mennek el az emberek,mert senki nem bírja ott, vagy ha igen, azt a pénzért teszik. :s

Ilyenkor mivan? Ez miatt, nehezebb lesz megszereznem a szakmát? Nehezebb lesz újra a tanároknak is bebizonyítani, és a következő gyakorlati helyemnek is?


2013. szept. 2. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisak, akkor annak hisznek, amit látnak, tapasztalnak. Tehát ha jól teljesítesz, akkor nincs félnivalód.
2013. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nagyon nagy szerencsém, hogy tavaly már gyakorlatoztunk, így a tanárnak is van viszonyítási alapja, hogy akkor ez lehetséges, vagy nem lehetséges.

Magatartás probléma nincs.

Szakmailag pedig egyszer bakiztam,úgy,hogy lecsesztek,de utána mondta,hogy jót tett, mert következő hétre, már sokkal jobban teljesítettem.

Utána bebizonyítottam, hogy mégis sikerül, egy rontás után is..

Szóval nagyjából abban bízok, hogy ezt látták,megtapasztalták , és ebből következtetnek.

Majd meglátjuk.

2013. szept. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!