Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 Általánosal valóban nem...

8 Általánosal valóban nem lesz belőlem semmi?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok és év közben megbuktatak az iskolába.

Leírnám a probléma okát is,2012/2013-ban lettem volna végzős , de olyan gyakorlatis tanárt kaptam aki folyton piszkált és kínos szituációba hozott, olyanokat kérdezgetett hogy hány cm meg hasonló , meg hogy én szűz vagyok. Az egész tanétterem előtt lejáratot. Mikor ezt elmeséltem az osztályfőnöknek ö azt mondta hát az a baj hogy túl kedves vagyok, itt ha ember el kell küldeni néha a jó kuxva anyába is. Meg hogy kérdezzem meg tőle mi a baja vellem. Sajnos évek óta van ilyen szorongásom, elsőnek a gipsyk miatt jött rám. Szóval nem egyszer nem mentem suliba mert folyton rám tört a szorongás,ha meg ott voltam nagyon kellemetlenül éreztem magam. Izzadtam ideges voltam. Utána meg engem tituláltak nem normálisnak,az osztálytársak is igy viselkedtek vellem. Szedtem rengeteg xanaxot ,frontint rivotrilt. És akkor voltam haveromnál és nővére elkezdett belém kötni hogy igy nem lesz belőled semmi meg ilyenek. Szóval ami írok az több részben is kérdés, hogy lehetnék olyan akiba nem kötnek folyton? Mi a baj vellem, mindig engem támad mindenki. Még mindig a multban élek. A 4 év ami vellem történt a suliba még mindig bennem van, volt hogy órán a tanár láttára rugtak hátha tizedik osztályban. Első évben anyu is volt bent a suliban és mikor mesélte mit történek azt mondta a tanár, védje meg magát a gyerek. Szóval van 8 általánosom, ez mellé a szorongás mellé. Gondoltam már öngyilkoságra is, de ugy gondolom az nem megoldás. 10 éves korom ota szorongok mikor apu részegen öngyilkos lett. Júniusban voltam útoljára öngyilkos, nem szeddek szorongásoldókat mert ha szedem megint megcsinálom. Valakitől kérhetnék pár tanácsót hogy lehetnék jobb?



2013. szept. 13. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Ha gondolod leszoktatlak a szorongásról! Csak írj nekem :) Nagyon egyszerű a problémád megoldása pár hónapon belül rendbe jöhetsz lelkileg.
2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszókat! :) Most is dolgoztam most értem haza

:) Hát indul ilyen informatika tanfolyam most szeptember végén , megprobálok odajelentkezni! Ahoz elég jól értek:)

12 évesen raktam össze életem első gépét!

2013. szept. 13. 18:11
 13/15 A kérdező kommentje:

Kösszi mindenki a válaszókat! Annak is aki megvédet , hát szedek omega 3-at! is Az sokkat segitett nekem. B6 vitamint!

Júniusba vettem bee az útolsó xanaxot akkor vittek bee a korházba mikor túl adagoltam magam. De van pár hobbim amiket régóta csinálok a tánc az egyik dolog amit szeretek csinálni. http://www.youtube.com/watch?v=xU3wqQEsE-k

Ezt Júniusba csináltam! :) Megprobálom magam összeszedni.

Probálok szerezni egy Szakmát.

2013. szept. 13. 18:19
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik sulit,akár,mint magántanuló.
2013. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Ft hxohoc válasza:

Szia!

Én 19 vagyok és nekem sincs érettségim, majd ha szükségesnek érzem megcsinálom nekem 1évem lenne hátra hozzá. Én nem saját akaratomból hagytam ott a sulit, de így alakult lassan 1,5 éve nem lakom a szüleimmel, önfenntartóvá váltam. A nyolc általánosommal nem vagyok senki, nem vagyok munka nélküli, sem pedig operátor.


Találtam egy jó melót marketing, HR és munkaerő kihelyezéssel foglalkozom, heti egy napot dolgozom és nettó többet keresek, mint az érettségizett testvérem, szüleim. Plusz lassan, de haladok a saját vállalkozásommal kapcsolatban is.


Nincs olyan, hogy nem lehet, vagy senki sem lesz belőled, ha nem vagy ostoba és tudod mit akarsz akkor azt el lehet érni, ha meg téged zavar, hogy nincs meg az érettségid, akkor menj el esti suliba, de elárulom neked, hogy az érettségisek is ugyan azon a gyártósoron dolgoznak mint a 8 általánossal rendelkezők. És a bérük sem több... Itt nem feltétlenül a papír a fontos, érteni kell valamihez, önfejleszteni és jól eladni magad az interjúkon.


Som sikert, ne add fel, zökkenj vissza az életbe

2017. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!