Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan üldözési...

Miért van olyan üldözési mániám, hogy úgy érzem nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés
Miből láthatom meg, hogyha valaki kedvel? Egyre zárkózottabb, és gyanakodóbb vagyok az emberekkel, de nem tudom miért.
2012. júl. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg önbizalom hiányod van. Naponta állj a tükör elé reggel, s mond, h szereted, dicsérd magad, állítólag ez segít. S ne azon agyalj, h mások mit gondolhatnak Rólad. Légy barátságos, mosolygós, nyitott. Ne zárkózz be/el másoktól. Ha kedvel akkor beszélget, foglalkozik Veled. Aki meg nem azzal meg ne foglalkozz. Én is voltam így s személet váltás sokat segít.
2012. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja.

nekem tinikoromban az volt a rögeszmém, h mindenki utál. főleg az osztályom.

aztán amikor érettségi után összefutottunk, akkor mondták, hogy húú, mennyire hiányzik a sok jó poénod, jó, h látlak.


azóta nem is igazán érdekel, h kinek mi a véleménye rólam. aki szeret, az kifejezi, aki utál, azt elkerülöm.

2012. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jav. szemlélet

:)

2012. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!