Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan, akinek a párja rosszul vezet? Hogy vészelitek át az utazást mellette?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezért motorozok
2013. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom szerencsére jól vezet ,de szereti nyomni a gázt amit én nem szeretek.

Általában rászólok,hogy lassabban, ilyenkor lelassít aztán már csak azt veszem észre,hogy szépen megint felgyorsult.

Régebben féltem, de már jobban viselem, viszont továbbra sem szeretem az esztelen száguldozást, ő pedig mindig siet és türelmetlenkedik.

Nem tudok vele mit csinálni, elfogadom.

2013. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Válts: én biztonságos sofőr vagyok ;) 19
2013. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vezet, de beledumál(na). Ilyenkor megkérdezem, kiszáll,

most, vagy előbb álljak meg.

Volánt átvetem tőle, jó pár éve. Nincs több pénz büntetésre,

autó javíttatásra. Kétszer piásan vezetett. nem volt harmadik alkalom, hogy a volánhoz üljön, soha többet. Nem vagyok én rendőr, hogy szondáztassam vezetés előtt.

Nem játék sem az én, sem mások élete. Itt nincs kis, meg nagy bűn. Ember életek vannak.

2013. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ez aranyos!:-)

Sebességet és pasit.


A gondom az,hogy,ha szóvá teszem,azzal vita van,változás nincs.

2013. júl. 24. 22:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kivehető a kezéből a kormány.(férfi egó)
2013. júl. 24. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nálunk is csak vita van ha szóvá teszem, ő tud vezetni és ne szóljak bele, majd ha baleset ér minket az ő hibájából akkor meghallgat, de addig hagyjam ahogy ő csinálja.(csak a baleset után már nem biztos hogy tudok majd panaszkodni)

Már rekord bírságot is kapott, el is ment rá a megtakarított pénze, de nem tanult belőle, nem tudok vele mit csinálni.

Baleset még nem érte, s bízom benne hogy nem is fogja, nem tehetek mást mint beülök mellé.(általában biztonságban érzem magam ha megyünk, de vannak ijesztő részek is)

2013. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ex borzalmasan vezetett. Egy nő jobban vezet, többek között én is. Persze beszólni nem lehetett neki, mert szerinte minden úgy volt jó, ahogy csinálta. Na mindegy. A jelenlegi párom viszont remekül vezet, bár nehéz néha betartani az 50-es és 90-es határvonalakat.
2013. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én motorozok is (nagy motoron) és van autóm is a motort úgy vezetem mint Talmácsi Rossi és az Isten kétszer...... de autót úgy mint egy nyugger aki a fél szemére vak és inkontinenciával küzd .... Én mindig azt szoktam mondani hogy mindenki fogja be, kösse be magát és rettegjen csendben úgy ahogy én nem kell mindig hangosan jajveszékelni :)

26/f

2013. júl. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kösz a mai első mosolyomat!! Jó, ha egy pasinak van humorérzéke, és ha tud vezetni. Nem csak azt hiszi, hanem tényleg tud is.

Apám mellett rettegtem mindig, kezem könyékig lerágtam.

De szerinte csak ő vezetett jól. Anyám el is hitte, ezért

volán az övé volt. Unokák kézzel-lábal tiltakoztak, ha kirándulni vitte volna őket. Rólam nem is beszélve.

Előzése egyenlő volt az elfekvővel, temetővel.

2013. júl. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!