Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vészelitek át a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészelitek át a szakítás utáni időszakot? Nagyon rossz hogy nem fekszik mellettem esténként senki.

Figyelt kérdés

Én szakítottam a barátommal,mert már nem vagyok belé szerelmes. Ez történt másfél hónapja. 2 és fél évet jártunk,mindig együtt voltunk,mindig együtt aludtunk. Már bejött a képbe egy másik srác,most rá koncentrálok,bár lehet h csak azért h legyen kiért felkelnem...de sajnos mostanában vele sem találkoztam már. Folyton itthon vagyok,nem csinálok semmit. Próbálom takarítással és filmnézéssel elvonni a figyelmemet,ilyenkor még jó is,de mikor esténként egyedül fekszem az ágyban,olyan rossz hogy senkihez nem bújhatok oda,senki nem ölel át,és ilyenkor bőghetnékem van. Fogok tudni valaha szingliként boldog lenni??? Vagy próbáljam mihamarabb megszerezni ezt a bizonyos srácot?

20/L


2013. máj. 30. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, bár én nem laktam együtt a barátommal, de 4 év azért eléggé sok idő volt ahhoz, hogy most ne menjen olyan könnyen a felejtés, de ő már beszélni sem hajlandó velem..

Lehet nálad is már csak a megszokás ment egy ideje, nem? A srác hogy viseli, beszéltek? Engem egyébként azt veszem észre, hogy az zavar csak, hogy nem mesélhetem el neki a bajaimat, mert nem ismerek még egy olyan embert, aki annyira jól átlátta a dolgokat, és olyan jó tanácsokat tudott adni, mint ő. Mindig mindent meg tudtam vele beszélni, még a barátnőim tanácsát sem fogadtam úgy el, mint az övét, és ez most nagyon hiányzik.

A legrosszabb szerintem egyébként az, ha egyedül vagy. Próbálj meg a barátnőiddel lenni minél többet, mert ők elvonják a figyelmedet. Viszont ha csak a lakásotokban töltöd az időd, akkor aztán tényleg minden emlék feljön, és hiányoznak a közös dolgok egy férfival.

2013. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyj fel vele. Hasznalt szatyor nem ugyan olyan mint a vadonat uj ezt jegyezd meg
2013. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!