Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Annyira totálisan gáz, ráadásul nem is nagyon akarom ezt a melóhelyet.

Figyelt kérdés

Protekcióval tudnának nekem melót szerezni egy vállalatnál, ismerős a hely, mert dolgoztam néhány hetet ott már mert helyettesítettem. Akkor eldöntöttem hogy nem jövök vissza ide dolgozni.

Már keresek egy jó ideje melót és felajánlottak itt egy állást. Mindenki mondja hogy fogadjam el, így meg úgy és senki sem érti meg hogy nekem már gyomorgörcsöm van a gondolatra is.

Már a protekció gondolatára is. Mindenki tudni fogja hogy csak így kerülhettem vissza. Félek hogy akik felettem lesznek le fognak nézni, a kollégáim meg ki fognak utálni.

A másik problémám hogy aki be tudna szervezni mondta hogy hallgassak róla hogy nincsenek meg a papírjaim a végzettségemről. Tényleg nincs meg, most megyek nyelvvizsgázni és csak így lehet diplomám (államvizsgám már megvan)

A munkámhoz be kell majd tanítani engem mert semmi ismeretem nincs hozzá, azt se tudom hogy a próbanapomon mit fogok csinálni....

Tiszta rosszul vagyok totál égés lesz. És a lóvé se lesz jó.

Mit csináljak? Az önéletrajzomat már elővették odabent... Ketyeg az órám...


2013. szept. 26. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel gyomorgörcsöd van tőle, én hagynám a francba, keresnék mást. Persze csak akkor, ha anyagilag megtehetném. Ha a pénzre szükségem lenne, les..nám, hogy ki mit gondol, no meg a gyomorgörcsömet is, és egy-két hónapra elvállalnám, amíg nem lesz jobb.
2013. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem akarod, mondd meg egyértelműen az ismerősödnek. Szerintem nem ciki.

Az a ciki, ha hagyod, hogy intézkedjen, szervezkedjen és a végén közlöd vele, hogy te nem is akarsz ott dolgozni.

Egyébként az meg minden helyen úgy van, hogy betanítanak. Attól, hogy értesz valamihez, még nem minden cégnél ugyanúgy működnek a dolgok, mindenhol meg kell tanulni, mi hogy megy. Ettől hülyeség félni.

2013. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A protekció ne legyen szempont. Ha tetszik a munka, vállald el, ha nem, akkor pedig mondj nemet. Egyébként meg nyugtasson a tudat, hogy az olyan munkahelyeken, ahová protekcióval be lehet kerülni, az emberek 80%-a így kerül be. Csak a multikra jellemző, hogy minden állást ezerfelé meghirdetnek és hónapokig interjúztatnak, a magyar cégek máig körbekérdezősködnek először az ismerősök között, hogy tudna-e valaki valakit az állásra. Szóval nem leszel UFO, senki nem fog csúnyán nézni rád.
2013. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!