Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkényeztetett hugica probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényeztetett hugica probléma? Totálisan szabotálni szeretné a kapcsolatunkat!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Fél éve járunk a barátommal, ő 23 éves. Nagyon kedves, aranyos rendes, ami a húgáról már nem mondható el. Ketten vannak testvérek. Szerencsés körülmények között élnek, nem szűkölködnek, sőt! Hatalmas gyönyörű medencés házuk van,és általában amit kinyögnek, másnapra ott van. Lehet az egy Peugeot cabrio, vagy akármi. Sajnos mi nem élünk így. A barátomat ez nem is érdekli. Múlt hét előtt vitt bemutatni a szüleinek,akik nagyon kedves emberek. Komolyan, ezek után elgondolkoztam, hogy a leányzó hogyan sikerült ilyenre. Náluk töltöttem aznap az éjszakát, és másnap reggel kapta meg, csak úgy,ajándékba a hugica a cabriot. Velem minden másodpercben szemétkedett, és beszólt valamiért. A kis barátnői szüntelenül mellette voltak, és ha nem egyedül, akkor hárman kötözködtek. Anyukája mondta, ne foglalkozzak vele, sajnos sikerült elkényeztetni, de engedjem el a fülem mellett. Viszont, senki sem szólna neki, hogy hagyja abba...ami kicsit furcsa. Tegnap áthívott a barátom, hogy fürödjünk egyet ebben a nagy melegben. Kint napozott a három kedves lány. Ott is megállás nélkül nyomták a dolgokat, és a legborzalmasabb, hogy a barátom sem szólalt meg,hogy esetleg hagyja abba vagy valami. Olyan szinten el van kényeztetve, hogy elmondhatatlan. Mondtam a barátomnak, én többet át sem megyek, ha nem állít rajta, mert nem fogom nézni hogy bármit kinyög másnapra ott van, vagy hallgatni a hülye dolgait. Ilyen lányokkal mégis mit lehetne csinálni? Nem szeretném ha miatta menne tönkre a kapcsolatunk. Köszi előre is a válaszokat!

2013. jún. 18. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

" mert nem fogom nézni hogy bármit kinyög másnapra ott van"


Ezt nehogy irigykedésnek vegye a barátod...

2013. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
szard le a hugicát, kis életképtelen csaj, majd visszakapja ezeket az élettől :)
2013. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Most...ha úgy vesszük, rá ki ne irigykedne?

Én is lazán elviselném, ha kinyögném, hogy el szeretnék menni a bahamákra, mondjuk, és reggel ott várna a repjegy az asztalomon... Némi irigység is van bennem, de nem ez a fő..

Ráadásul olyan mint egy Barbie, és mindene rózsaszín :) Azt hiszem, leírtam a lányt.

2013. jún. 18. 08:47
 4/22 anonim ***** válasza:

Én az ilyen embereket egyszerűen nem veszem emberszámba.A lehetőleg átnézek rajtuk,vagy úgy beszélek velük ahogyan megérdemlik.

Az a kis ribi örökre ilyen marad.Nézz át rajta..egy buta kis senki

2013. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Gondolkodj úgy, hogy ha magadra veszed, azzal csak neki szerzel örömet:S Ne foglalkozz vele, ezzel tudod majd a legjobban felbosszantani.
2013. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kösziih.. Gyere át mégegyszer, megkapod ezt még csúnyán! :333
2013. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni,de ebben az időben mi is kint lennénk, és ugye ők is..ha meg elmegyünk, 5 perc múlva ők is eltűnnek...mindennel szemétkedik,amivel csak tud.
2013. jún. 18. 09:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Jogos a felháborodásod, de miért menne tönkre emiatt a kapcsolatotok? Nem mész át mert bunkó a csaj ennyi.
2013. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
A pasid is egy kis puha pocs lehet ha nem meri megfegyelmezni a hugat.
2013. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Amikor beszol mond neki hogy ribanc nyelvet meg nem tanultam bocsi
2013. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!