Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan sorstársam, aki...

Van itt olyan sorstársam, aki ma éjjel még megy dolgozni?

Figyelt kérdés

Most legszívesebben csak bebújnék a pihe-puha ágyamba, és olvasnék, vagy a hétfői dolgozatra készülnék. :-)

Ehelyett viszont ismét a munka vár tárt karokkal...


2013. szept. 27. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
14 órás vagyok.. ismered az érzést, amikor túl fáradt vagy ahhoz, hogy aludj? :D
2013. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#10:


Van olyan, akinek nem olyan a családi háttere, hogy a szülei támogatni tudnák és akkor a saját lábukra kell állniuk. Van nekem is ismerősöm aki suli mellett dolgozik és abból tartja el magát és/vagy finanszírozza a tanulmányait, mert mondjuk költségtérítéses hallgató.

2013. szept. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11-es: igen, ismerem az érzést. :-D Mondjuk ha fáradt vagyok, akkor esténként úgy alszok el, mint akit fejbe vágtak, de nappal nem igazán megy az alvás...


10-es: Jól mondja a 12-es. :-) Sajnos muszáj dolgozom, ha valaha is el akarok indulni az életben, vagy ha megkívánok valamit, vagy megtetszik valami, akkor meg tudjam venni. Plusz néha 1-2 bevásárlást vagy számla befizetését is magamra vállaltam, hogy ezzel is csökkentsem az itthoni terheket.

Igazából nem bánom a melót, elvagyok vele, bár tény, hogy kényelmesebb az ágyam. :-D

2013. szept. 30. 14:41
 14/17 anonim válasza:

Én cégem csak Karácsonytól-Szilveszterig tétlenkedik, amúgy 6+2-be toljuk! Ismerős a érzés...

...a vasárnap délutánok a legjobbak!!! XD

2013. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ez eddig oké, csak az a baj, hogy én nem lehetek olyan fáradt. Most áttettek nappali műszakba. 12-14 óra ez is, reggel 6-os kezdéssel, ami 4 órai ébresztőt jelent (15-20 perc a fürdőben, 10 perc kávéfőzés, fél óra ébredezés), és egy kellemes kis egy órás autózgatást. Nem kéne fáradtan :D


Mit dolgozol egyébként, ha szabad kérdezni? :)

2013. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

4 órai ébresztő az ismerős, suliba menéskor 3/4 4kor kelek. :-D


Mostanában árufeltöltőnek szoktam menni Tescoba, de az elmúlt 4 évben volt már minden (különböző gyárak, forgalomszámlálás, takarítás, recepció, kapálás ilyesmik :-D)


Te mit dolgozol, hogy ennyit kell menni? :/

2013. okt. 3. 11:07
 17/17 A kérdező kommentje:
Ma is vár a munka, meg holnap is...
2013. okt. 3. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!