Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből lehet tudni, hogy a...

Miből lehet tudni, hogy a kollégáknak szimpatikus-e az új munkatárs?

Figyelt kérdés

Honnan lehet eldönteni,hogy a már ott dolgozott egy-két ember kicsit félénk és ezért nem annyira közelít vagy csak nem szimpatizálnak? Illetve ha egyszer az egyik dolgozó kedves,máskor meg lekezelő és ideges? utóbbi lehet akár a munkától is, tehát nem kell személyes bántásnak venni?


NEktek mik a tapasztalataitok??



2013. nov. 23. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nehéz lenne így megmondani :D, nem ismerjük azokat az embereket, teljesen személy függő. Vagy nem állhat fent olyan dolog, hogy félti előled a pozicióját vagy ilyesmi?
2013. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogy lehet óvatosnak lenni az embernek,hogy megkímélje magát olyan személyektől, aki a szemében kedves, a háta mögött meg kibeszéli?
2013. nov. 23. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleinte nem mondasz el olyan dolgokat, amiket ha kibeszélnek mögötted neked nem esne jól vagy gondba kerülnél miatta. Egy pár hét alatt meg ugyis kiderül ki az, akivel jobb ha vigyázol. Aki sokat "nyal" a főnöknek attól pl én tartózkodnék.:) Szerintem nem kell jó ember ismeret, hogy kiszurd az ilyeneket pár nap vagy hét alatt.
2013. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint ha valaki túl barátságos már az első napon akkor óvatosan kell fogadni a közeledését, mert lehet hogy hátsó szándékai vannak.

Ha valaki nem éppen barátságosan beszél(de máskor az szokott lenni) csak rossz napja van, vagy jogosan mutat rá egy hibádra de azt is jóindulatból teszi(csak te nem érzed annak), mert ha nem így lenne főnöknél reklamálna hogy megint elszúrtál valamit.


Ha első pár hónapban távolságtartó valaki az általában attól van hogy kezdetben túl barátságos emberek már hátba támadták őket, így nehezen bíznak meg másokban s ezért ne is erőltesd a dolgokat hagyd hogy a saját idejükben nyissanak.


Ha meg valaki direkt idegesíteni akar vagy keresztbe tenni ne is foglalkozz vele. Nekem is volt egy munkatársam aki a hátam mögött folyton szidott a főnöknél, pont a héten szabadult meg tőle mert nem bírta hogy folyamatosan csak nyavalyog és sohasem vállalta a felelősséget mindig másra hárította.

2013. nov. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!