Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a tökéletes önéletrajz?

Milyen a tökéletes önéletrajz?

Figyelt kérdés
Szabad benne poénkodni, a csodás humorommal lenyűgözni a munkaadót? Például semmi szakmai tapasztalatom nincs olyan munkákhoz, amit keresni akarok (irodai munka) és azt írnám oda, hogy nincs tapasztalatom sajna bajna, de majd lesz, hogyha felveszel és mellé egy kacsintós szem. Na? Ez mehet?

#tökcsi #önéletrajzcsi
2013. dec. 7. 18:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt se tudom még eldönteni, hogy amerikai, vagy magyar típusú legyen? Az amcsi az, amikor ilyen vázlatpontokba szedem, a magyar pedig az, amikor "fogalmazást" írok magamról. Melyik az előnyösebb? Hogy fogalmazzam meg?
2013. dec. 7. 18:18
 2/20 anonim ***** válasza:
2eske vagyok. De őszintén, te sem komolyan írtad ki a kérdést? :D
2013. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát...komolyan nem tudok mit írni a szakmai tapasztalatokhoz...nincs semmi:D Pályakezdő vagyok:D Mit írjak oda? Diákmunkát? Vagy mit? Vagy hagyjam üresen?
2013. dec. 7. 18:42
 4/20 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy ilyen irodát és ahogy meghallotta a csaj, hogy nincs tapasztalatom, elöntötte a ridegség. Mit tegyek? Sehova nem kellek tapasztalat nélkül...
2013. dec. 7. 18:44
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen, írd be a diákmunkákat, részletezd is őket.

Én is pályakezdő vagyok, a gyakorlatomat, és a rövidebb munkáimat írtam be oda.

2013. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És odaírod, hogy az konkrétan diákmunka volt, meg kötelező szakmai gyakorlat?
2013. dec. 7. 18:50
 7/20 A kérdező kommentje:
Én amúgy hossteskedtem, de azt olyan gány melónak tartom, hogy nem szívesen írom oda, nehogy hasonló munkaköröket kapjak, mert gyűlöltem.
2013. dec. 7. 18:51
 8/20 A kérdező kommentje:
Vagy írjam le, csak más szavakat használjak és ne azt, hogy hostess?
2013. dec. 7. 18:52
 9/20 anonim ***** válasza:
nyári munkát írtam, a gyakorlathoz meg azt hogy gyakorlat :D
2013. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D KösziXD
2013. dec. 7. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!