Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Macskák az üzletben?

Macskák az üzletben?

Figyelt kérdés
Ma a szüleimmel bementünk egy szörmeboltba anyumnak sapkát nèzni. Már kintröl láttam hogy kèt macska ül bent az èpületben az ablakpárkányon. (párnán ültek) Ahogy bementünk, megcsapta az orrom a macskaxar szag! Körülnéztem és kb 6-7 macska volt az üzletben, a szörméken ültek! Felfordult a gyomrom a látványtól meg a szagtól, 2 perc mulva ki kellett jönnöm az üzletböl. Anyuèk is hamarosan kijöttek utánam. Természetesen ott semmit nem fogunk venni! Mérgemben azon gondolkodtam feljelenten ezt a boltot. Ti feljelentenétek?
2013. dec. 10. 14:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem kèt macska volt hanem sok! A macskaxar szag az macskaxar szag!!!
2013. dec. 10. 15:05
 12/29 anonim ***** válasza:
71%
Ha akár 40 macska van az üzletben, az sem OK arra, hogy bármilyen feljentést tegyél.
2013. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
24%
Még szép, hogy ok arra, hogy feljelentse őket! Kisállatkereskedés? Nem. Akkor közegészségügyi kérdés. Nem véletlenül írja le a jogszabály, hogy egy üzlethelységnek milyen feltételeknek kell megfelelnie. Valszeg megkenik az ellenőrt, ezért nem aggódnak az üzletben, de azért egy bejelentés nem árt.
2013. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
35%
Utolso, te meg nem hallottal a macskas kavezorol? Az se allatkereskedes, es teli van cicaval. :) Be ne tedd a labad, szkafander nelkul, kave melle pestis virust kaphatsz a cicustol!
2013. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

"Te mit szólnál ha utòlag kiderülne valakitöl hogy a ruhád milyen körülmènyek közt kèszült"


Te ugye még nem láttad, milyen körülmények között nyúzzák le a szerencsétlen döglött állatokról a bundájukat, hogy neked szőrmeruhád legyen..? Elmész te az álszent ..... ......ba, méghogy a gyomrod felfordul az élő állatok látványától, hát akkor fetreng bele a megnyúzott állatok tetemei közé!

2013. dec. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ugyan az a véleményem mint az előzőnek.

Ne akard megtudni, hogy azok a szőrmék, hogy készülnek. Szerencsétlen állatok legtöbbjét élve(!) nyúzzák meg.

Te pedig azért vagy most komolyan kiakadva, mert van bent pár élő macska? Az élő állat undorító, a dögét meg felhúzod, mert decuki?

Nem csak, hogy egy undorító féreg vagy, de még egy valószínűleg újgazdag liba is. Grat, az eszedért.

2013. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Egy az hogy fogalmatok sincs miért mentem be abba a boltba, kettö: ki mondta hogy igazi szörmét akartam volna? Végezetül remèlem ti vegetáriánusok vagytok, mert szegény disznó, csirke, tyúk stb. Ha valaki álszent akkor azok ti vagytok utolsó kettö!
2013. dec. 11. 15:30
 18/29 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt anyukámnak mentünk sapkát nézni. De gondolom ti olvasni sem tudtok. :-D :-D
2013. dec. 11. 15:31
 19/29 A kérdező kommentje:
Ha meg már itt tartunk, akkor okoskáim szerintetek az ösemberek mibe öltözködtek hogy meg ne fagyjanak? Oh ugye ugye...
2013. dec. 11. 15:33
 20/29 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy te és az anyukád még az ősemberek szintjén vagytok, ezt nem tudhattuk...
2013. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!