Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Macskák az üzletben?

Macskák az üzletben?

Figyelt kérdés
Ma a szüleimmel bementünk egy szörmeboltba anyumnak sapkát nèzni. Már kintröl láttam hogy kèt macska ül bent az èpületben az ablakpárkányon. (párnán ültek) Ahogy bementünk, megcsapta az orrom a macskaxar szag! Körülnéztem és kb 6-7 macska volt az üzletben, a szörméken ültek! Felfordult a gyomrom a látványtól meg a szagtól, 2 perc mulva ki kellett jönnöm az üzletböl. Anyuèk is hamarosan kijöttek utánam. Természetesen ott semmit nem fogunk venni! Mérgemben azon gondolkodtam feljelenten ezt a boltot. Ti feljelentenétek?
2013. dec. 10. 14:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mindenki magából indul ki! :-) :-)
2013. dec. 11. 17:49
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de a különbség az, hogy az ősemberek azért tették mert nélküle meghaltak volna. De te tudnád nélkülözni, mert már másból is tudnak ruhát csinálni. Az étkezést meg ne vegyük bele, mert az is egy létszükséglet, és nem mindenkinek van elég pénze ahhoz, hogy annyi zöldséget és gyümölcsöt vegyen, amiből jól lakik az egész családja.
2013. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Figyelj! Engem letámadtak bunkó módon, ráadásul nem is a kérdésemre válaszoltak, (habár nekik tök mindegy volna ezek szerint azt is ha csótány mászkálna az élelmiszerboltban...) nem fogom hagyni magam! Plusszban édesanyámat szídja az egyik xarházi? Ugyan már! Álszent pi..ák. Tuti esznek pipihúst, hanburgert stb. De arra nem mondják hogy szegény állat...
2013. dec. 11. 20:16
 24/29 anonim ***** válasza:
ne hasonlítsd a csótányokat az élelmiszerek között a macskához egy szőrme termékeket áruló üzlethez. Ha magad is macska és állatkedvelő lennél, nem akadtál volna ki az eseten. Mindenesetre teljesen felesleges feljelenti a boltot. Nem élelmiszert árul, így nincs tiltva, hogy Macskák legyenek bent.
2013. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen: és ha valakinek macskaször allergiája van, megvesz egy terméket amin a cicák fetrengtek az jó? Az helyes? És akkor sem higênikus egy üzletben állatot tartani. (kivéve a kisállat kereskedéseket, de ott sem szabadon futkoznak az állatok)
2013. dec. 11. 20:47
 26/29 anonim ***** válasza:

Anyaaaam, te tenyleg remenytelen vagy. Az allati hust, ne hasonlitsd egy boltban levo allathoz! Egy, mert logikailag teljesen helytelen, ketto, mert magadat jaratod le. Ja, es kepzeld, abszolut ellenzem az allando, tomeges husevest, ami miatt az allatokat ugy tartjak, ahogy. Igen, eszem hust, de nagyon!! minimalisan, hogy ne miattam nyomorogjon ott meg tobb szerencsetlen. Ebben tudatos vagyok, es hidd el, meg nagyon sokan azok, meg akkor is, ha te epp nem ismersz ilyen embereket.

Mar vartam, hogy elohozakodj az allergia temaval. Mint mar emlitettem, ez feltetelezhetoen egy kis bolt, mint ahogy ezt te sem cafoltad. Ebbol kifolyolag nem megrendelesre, es nem nagy uzemben dolgoznak. Az vasarol ott, aki belep a boltba, az pedig nyilvan latja a macsekokat. (ha az IQ-ja eleri a 90-et, akkor nem fogja megvasarolni az allergiajara)

Vegul, annak ellenere, hogy erkolcsileg sokak szerint nulla leszel, nyugodtan feljelentheted oket, csak teljesen ertelmetlenul. Biztos vagyok benne, hogy akadt mar ilyen "okos", mint Te, es probalkozott, de a bolt, az nyitva all...

Jo tanacs: Vegezd el a nepegeszsegugyi ellenor szakot, hatha valami tudast vernek a kis buksidba, ha mar igy szeretsz jelentgetni.

Nyugodtan valaszolhatsz erre a hozzaszolasomra, fogok tudni aludni, csak kerlek, ne hasznalj ilyen ocsmany szavakat, mert olyan meltatlan.

2013. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Az az ocsmány aki a másik anyját szìdja és mellette okoskodik! No mindegy, én igenis nem szeretek macskaxarszagú meg koszos padlójú, macskákkal teli üzletbe menni. :-)
2013. dec. 11. 22:10
 28/29 anonim ***** válasza:
Az anyukadat en egyszer sem emlitettem. :) Az, hogy TE nem szeretsz, az nem jelenti azt, hogy mas sem. Ameddig nem tartanak fegyvert a fejedhez, nem kell odamenned. :)
2013. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 10 deka farhát ***** válasza:
Azt azért megkérdezném, hogy a macskák vajon mit szólnak ahhoz, hogy ott vannak hatan-heten bezárva egy üzletbe?
2013. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!