Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor valaki szabadságra akar menni szövegelnek beszélnek összevissza? ÍGY úgy stb Közfoglakoztatott munkahelyen?

Figyelt kérdés

#jhmg
2013. dec. 18. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Kik szövegelnek? A kollégák? Azért, mert irigyek, ez ilyen magyar sajátosság. A főnök meg azért, mert kapzsi és ki akarja szipolyozni a melósokat.
2013. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meddig tud ez ellen harcolni az ember vagy is a saját igazáért? egy ilyen helyen?
2013. dec. 18. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
A kollégák szövegelésével egyszerűen nem kell foglalkozni, a főnök meg simán eldöntheti, hogy mikor adja ki a szabadságot, ugyanis a törvény szerint a szabadságodnak csupán az 1/3 döntheted el, hogy mikor akarod kivenni.
2013. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de mit kell ezzel foglalkozni? a szabadsag jar, nem kegyet gyakorol a fonok ha kiadja, hanem ki kell adnia (vigyazz, mert a 3/4-evel o rendelkezik, azaz nem akkor, amikor te akarod, hanem amikor o is jonak latja).
2013. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd te is duruzsolsz, amikor a kollégák mennek szabira, mert akkor rájösz, hogy helyetted arra a pár napra, hétre nem fognak valakit felvenni, aki a munkádat megcsinálja, tehát a kollégák fogják a sajátjukon felül. Mint ahogy majd te is többet fogsz ugyanazért a pénzért kulizni, amikor ők lesznek szabin.

De ez így volt, amióta világ a világ.

A kollégák elmondják a magukét, ne foglalkozz velük, csak a lelkük lesz könnyebb, és nem azért beszélnek, mert haragszanak rád.

Persze, hogy a főnök is duruzsol, mivel tudja, hogy akár milyen jók is a kollégáid, 1 fő kiesése csak okoz majd némi bonyodalmat, és azt ő sem szereti.

De ilyen az élet!

2013. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én sose szoktam foglalkozni avval ki mikor megy szabira de főleg akkor nincs nagy értelme mikor már nem csinálunk semmit csak legyél ott
2013. dec. 18. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint olyan közhivatalban dolgozol, amelyik itt az ünnepek között nem zárhat be teljes egészében, tehát a napi nyitvatartást, ügyfélfogadási időt tartani kell.

Igazán nagyon tudlak benneteket sajnálni!

Örüljetek hogy van munkátok, akarom mondani munkahelyetek, ahol még akkor is megkapjátok a havi fix-et, amikor úgy vagytok ott, hogy (amint írod is) tényleges munkavégzés nem történik!

2013. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látom lepontoztál, mert az már nem tetszik, amiért nem tudlak sajnálni, hogy olyan munkahelyen kell eltöltened az idődet, ahol saját bevallásod szerint is tényleges munkavégzés úgy sem fog történni.
2013. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja ez tiszta hülyeség. Én boltban dolgoztam és el lett döntve, hogy karácsonykor emiatt senki se lehet szabadnapos, mert csak a konfliktus lenne, hisz mindenki az ünnepekre hajt. Még szerencse, hogy elhúztam onnan a pics@ba, hülye rabszolgamunka.
2013. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!