Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belémszeretett a főnököm?

Belémszeretett a főnököm?

Figyelt kérdés
Már kezdetektől fogva érzem, hogy tetszem neki. Egy ideje meg azt vettem észre, mintha ez már több lenne mint sima "tetszés", mert bár minden kolléganővel szeret viccelődni (sose bunkón!), velem valahogy akkor is másképp viselkedik. Pl. amikor bejött hozzánk, kereste velem a szemkontaktust és ilyenkor rám mosolygott, dicsérte a ruhámat..stb. Aztán most a héten a céges bulin amikor már ő is elég rendesen ivott, megfogta a kezem és miközben fogta, az ujjával simogatta a kezem. Teljesen ledermedtem, de nagyon jó érzés volt és ebből rá kellett jönnöm, hogy nekem sem közömbös ő érzelmileg. Ti mire gondolnátok? Simán csak bejövök neki vagy kezd belémzúgni?
2013. dec. 19. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre elég egyértelműen tetszel neki :)
2013. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebből nekem csak az jön le,hogy meg akar d...ni.


Szerintem máshogy közeledne és jobban zavarban lenne,ha belédesett volna tényleg,mivel a szerelmes férfi félszegebb és nem annyira magabiztos a nővel.

2013. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ténleg tetszel neki én nem heitálnék. Nem a pénze miatt jönnek össze vele ne érts félre, de általábna a főnökök tanult, művelt emberek és illedelmesen tudnak viselkedni a krnyeetükben. Én egy ilyen pasiért ugranék :) !!!
2013. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha te is érzel iránta valamit, ragadd meg a pillanatot , te is mutass pár érzelmet iránta és hátha kialakul. Mellesleg ha le akarna fektetni már rég megtette volna.
2013. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Lehet csak két hete dolgozik ott a kérdezö. De tök mindegy, lehet a többi kolléganöt is meg... csak mindegyik hallgat róla.
2013. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!