Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letezhet az hogy a fonok...

Letezhet az hogy a fonok annyit bantja az alkalmazottat hogy emiatt az nem tud koncentralni a munkajara?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 19:48
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Úgy hívják, hogy mobbing, amit ha bizonyìtani tudsz, simán perelheted (bár gyakorlatban ez nem olyan sima ügy).
2013. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Serto modon viselkedik.kitargyal a tobbieknek es oket sem kozelednek. Ez a kirekesztes.

En nem jelentgetek senkit

valoszinu elintezi hogy kirakjanak

2013. dec. 27. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

"köcsög a főnököm, nekem már nem köszön!"

Simán énekelném hangosan mítingre menet...

2013. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgymeg mindenki a bőrét menti,

te váltál áldozattá, mindíg a leggyengébb veszik.


Jön az év vége, kell egy bűnbak aki mindenki helyett elviszi a balhét.


Ne hagyd magad!

Ugass be :D

Mit veszíthetsz?

2013. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 intrepid ***** válasza:
Akkor én ne panaszkodjak, sok a munka, bonyolult is, teljesen magamra hagynak hagy kínlódjak, viszont becenéven szólítanak, barátságosak, imádom őket.
2013. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első munkahelyemen .Korábban végignéztem ,hogy hogy csinálja ki a fönököm két kolleganőmet(az egyik már minden értekezlet után sugárba hányt)Majd pár hónap múlva rajtam volt a sor. Már rettegtem a szerdáktól, akkor volt értekezlet, már a környéken gyomorgörcsöt kaptam, a 8 hónap alatt begyűjtöttem 2 cisztát, amúgy már úgy szorongtam,hogyha megláttam őt,már egy értelmes mondatot nem tudtam összehozni. Folyamatosan megalázott, végül én döntöttem úgy,hogy felmondok mert az egészségem többet ér, rá két héttel már volt új munkám amit nagyon szeretek. Szerencsém volt
2013. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!