Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a leggonoszabb húzása...

Mi volt a leggonoszabb húzása a főnökötöknek amit valaha csinált veletek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hat tavaly senki nem akart ünnepekre kimenni afganisztanba,ezert en kimentem,ugye termeszetes dolog,hogy jo megkellett volna fizetni,es meg egy köszönömöt se kaptam.rohadjon szet!
2013. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Arimateia válasza:
100%

Sok szemétség után a


"Kicsike agyaddal írkálod a debil jelentéseidet"


kezdetű mondattal telt be a pohár.

Feljelentés és 1 év felfüggesztett (neki) lett a vége. + finoman kirúgták.

2013. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak ugyanazon a gyártósoron dolgoztam négy évig és közben több főnököm is volt mert úgy tűnik én jobban bírtam a helyet mint ők(gyár), így az alábbi lista több főnök által összehozott "kedvességeket" tartalmazza:

-egész napos ordítás

-januárban bejelöltem a karácsonyi szabit, jóváhagyta majd karácsony előtt 2 nappal visszavonta

-őrökkel alsógatyára vetkőztetett a fél üzem előtt

-egyik hátulról fejbe vert egy csavarbehajtóval mert ordibálására oda se hederítettem

-másik főnök szemből akart megütni de gyors vagyok és hárítottam, így dühében kidobatott az őrökkel

-volt aki 18 óra meló után nem akart hazaengedni majd kiakadt hogy elaludtam egy rakás habszivacson

-volt aki rám hivatkozott kirúgásoknál hogy én kértem az adott emberek lapátra tételét(ebből több összetűzésem is volt amikor a kirúgottak megvártak munka után)

-volt aki túlórapapírom rendszeresen nem akarta aláírni

-volt aki mindenféle hülye jogcímen 10-15 ezreket levonogatott a fizumból(szándékos károkozás meg hasonló címeken)

-volt aki lopott a gyárból és engem is beleakart keverni amikor elkapták(elődje is utált így napi 24 órában kamera volt rámállítva amivel tudtam bizonyítani az ártatlanságom)

Amikor én is gyanúsított voltam először azt hitték valami hidegvérű maffiózó vagyok mert annyira hozzá voltam szokva az ordibáláshoz hogy kihallgatáson nem igazán reagáltam az információszerző "taktikáikra", végül gondoskodtam róla hogy a nyomozóknak legyen elég kiindulási alapja az üzem bezárásához.(végül be is zárták)


Nem volt más választásom mint évekig ott dolgozni mert svájci frank alapú lakáshitel odáig fajult hogy 1hónap kimaradás utcáratevést jelentett volna.


Mostani főnököm legrosszabb húzása hogy úgy hív hogy "hé, te ott", úgyhogy most egy rossz szavam sem lehet.

2014. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A hónap 14. napján közölte, hogy ő nekem elsejével felmondott, tehát a két heti munkámért egy fillér sem jár. A nagyfőnök kifizettette, hála Istennek. Ritka gonosz ember volt, senki nem szerette és senki nem pedálozott neki.
2014. jan. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Rám fogtak dolgokat(pl:lopás)el is küldtek a cégtől,aztán 2 hét múlva meglett a két tettes.Kárpótlásul vissza vettek a céghez.A másik esetben azt állították hogy nyitva hagytam egy ajtót,állítólag még felvétel is készült róla,bár én ezt a videót nem láttam.
2014. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#3-as válaszolónak:

Le a kalappal előtted, hogy ilyeneket kibírtál! Én nagyon hamar elvesztem sajnos az önkontrollt, és én el nem tudom képzelni, hogy mit csináltam vona a helyedben. Szerencsére még tanulok és 19 vagyok, de már előre félek az ilyen főnököktől.

2014. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elkezdett egyre komolyabb célzásokat tenni arra, mennyire bejövök neki, és egyre komolyabban vonzódik hozzám és ez (sajnos) kölcsönös volt. Aztán amikor rákérdeztem, hogy ugyan mégis mi ez, ami köztünk van, akkor beijedt gondolom a következményektől és lekoptatott egy iszonyat béna dumával. Én meg járhattam dolgozni továbbra is megalázottan, idiótán mégis mosolyogva mintha mi se történt volna. Most azon gondolkodom, hogyan váltsak állást, pedig szeretem a helyet és a kollégáimat. Soha ne hagyjátok, hogy a főnökötök adja alátok a lovat, ne vegyétek komolyan, nem éri meg.
2014. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!