Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltás? Kevesebb...

Kicca kérdése:

Munkahelyváltás? Kevesebb pénz, több elismerés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Épp egy lehetséges munkahelyváltás előtt állok. A jelenlegi munkámat utálom, a kollégák és a főnökeim sem ismernek el sem engem sem a munkámat. 7 éve dolgozom itt és felőröl. Nyugtató, szívgyógyszer stb. A munkát amit ajánlottak sokkal kevesebb pénzzel jár, több munkával, talán több elismeréssel de ezt nem tudhatom biztosra. Mit javasoltok: Váltsak vagy maradjak?

2014. jan. 7. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A helyedben gondolkodás nélkül váltanék.
2014. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Egy hét éves munkahelyet meggondolandó otthagyni egy bizonytalan, esetleg rosszabb viszonyok és kevesebb jövedelem miatt.
2014. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen "dupla, vagy semmi"! Ha bejön, jól jártál. Ha nem jön be, nincs visszaút.
2014. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tenném függővé, hogy mennyire tudnátok nélkülözni azt a pénzt, ami így kiesne. Ha nem attól függ a megélhetésetek, akkor szerintem inkább válts munkahelyet.
2014. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Sokra mész a több fizetéssel ha közben rámegy az egészséged.
2014. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 ***** válasza:
100%

A pénz nem minden. Ha több elismeréssel, és emellett több lehetőséggel (például feljebbjutás) is jár, akkor megéri váltani, abban az esetben, ha a kieső pénz nem okoz nehézségeket az életben. (mert lényegében mindegy hogy amiatt vagy stresszes mert olyanok a kollegáid, vagy azért,mert nincs pénzed, az eredmény ugyanaz)


Nekem lehetőségem lett volna dolgozni a mostani bérem másfélszereséért, viszont minőségben alacsonyabb munkát kellett volna végeznem mint most, emiatt vagyok ott ahol, mert hosszútávon jobban megtérül (szebb önéletrajz, jobblehetőségek, bérigénynél tárgyalási alap stb..)

2014. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!