Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok valaha a munkahelyete...

Voltatok valaha a munkahelyeteken összeesküvés áldozatai? Ki akartak csinálni titeket valaha a kollégák? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
Biztos éreztétek már magatokat szorult helyzetben a munkahelyeteken, amikor egyértelműen nem ti voltatok a hibásak, mégis többen úgy csűrték-csavarták az eseményeket, hogy végül ti jöttetek ki bűnösen az egészből. Utána hiába próbáltátok megmagyarázni, a sok lúd disznót győz elven mégis alul maradtatok. Volt már az életetekben erre példa? Mit tudtatok tenni? Kiálltatok a saját igazatok mellett? Vagy feladva mindent inkább továbbálltatok?
2014. jan. 13. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már voltam így, egy korábbi munkahelyemen, ahol nemzetközi szinten sikerült lejáratniuk a kollégáknak. Akkor eldöntöttem, hogy nem akarok tovább maradni. Elkezdtem állást keresni és párhuzamosan aláásni a csapat elismertségét. Végül eljöttem, majd nem sokkal később bezárták az egész kócerájt. Akkor gonosz módon egy kis elégtételt éreztem magamban, és egyáltalán nem zavart, hogy jó páran utcára kerültek.
2014. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!