Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS Rosszul szocializálódtam?...

SOS Rosszul szocializálódtam? Teljesen tönkremegyek!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy engem régen sokszor bántottak átvertek megaláztak és mostanar eljutottam odáig hogy senkinek se tudok hinni.Mindenben a rosszat látom,és sokszor flegma vagyok azért hogy engem ne bántsanak!Tudom hogy ez rossz dolog de egyszerűen nincs erőm változtatni.Nem szeretek suliba járni mert az eddigi "barátaim" is elhagytak mert állítólag nagyképű lettem.Egyedül vagyok mint a kisujjam.Valahogy nem tudok kibontakozni az itteni közegbe(városi,sulis),de ahol nem ismernek ott mindenkivel elbeszélgetek kedves vagyok jól elvagyok.Tegnap voltam a megasztárba és kb 3 hét múlva fognak visszahívni.Most ez az a dolog amiért minden egyes nap felkelek.De félek ha nem hívnak mit fogok én ebben az évben csinálni.Már minden dolog eszembe jutott.Már gondoltam arra is hogy meggyilkolom magam ha nem sikerül.Az is gond,hogy nem szeretnék suliba menni...de a megasztárt suliidőbe fogják forgatni szóval mindenképp bekel járnom!! Nincsenek barátaim,nem járok el bulizni(mert igazából én nem is akarok) de rosszul érzem magam ha nem megyek mert mások lenéznek.Nem tudok a csendes emberekkel se ellenni,mert őket leszólják a "menőbbek" de a népszerűbbekhez meg nem illek be.Rettegek a következő évtől!! SOS légyzsi válaszoljatok teljesen tönkremegyek MI BAJOM VAN????????:'(
2011. aug. 6. 18:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
MEG..most tudom hülyén fog hangzani és légyszi ne ugassatok le,de a csendes emberekkel még azért nem szeretek lenni mert félek hogy lehúznak a saját szintjükre és akkor úgy fogom érezni hogy nem vagyok magamban elég jó,hogy én vagyok a legalja és akkor még rosszabbul érzem magam.:((
2011. aug. 6. 18:22
 2/13 anonim ***** válasza:

Megasztár???


Szerintem felesleges ennyire eredményorientáltnak lenni.

Már bocsi, de egy megasztár dolog nem rajtad múlik, hanem mások hül.ye ízlésén, ezért kár megölnöd magad.


Ne hajszold annyira a sikert, lehet, hogy akkor jobban megtalálod önmagad.

Az a lényeg, hogy legyen pénzed, az meg más módon is lehet, nem kell sztárnak lenni hozzá. A legtöbb ember nem sztár.

2011. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De szeretnék menni.Úgyérzem nem érted a lényeget
2011. aug. 6. 18:28
 4/13 A kérdező kommentje:
légyszi még írjatok választ!!
2011. aug. 6. 18:33
 5/13 anonim válasza:

Ha gondolod írj privit, ott válaszolok. Ja és nézd meg ezt a videót. Röviden ez a véleményem a Megasztárról meg hasonló "tehetségkutató" + "kultúr" műsorokról.


http://www.youtube.com/watch?v=pbscXP1UAUw


Nézd végig mert érdemes! ;)

2011. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
írtam privit
2011. aug. 6. 18:54
 7/13 melcsiboszi ***** válasza:

Talán érdemes lenne iskolát váltanod, ahol nem ismernek, ott tiszta lappal indulhatsz és új életet kezdhetsz. Vagy már gondoltál erre, és elvetetted a gondolatot?

Ezenkívül érdemes lenne valamilyen közösséghez tartoznod.

Ha írsz privit, ott folytathatjuk! :)

2011. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
DE MÁR váltottam sulit,mert a legjobb barátnőmmel akartam lenni,és most idiótának érzem magam mert miatta jöttem át de ő meg egy bunkó sz*r velem.....
2011. aug. 8. 09:58
 9/13 josek ***** válasza:
ne legyél ennyire negativ magaddal, igaz tuti nehéz volt eddig az életed, de minden rajtad múlik, minden nap ugy kelj fel hogy ez egy jó nap jól fogom érezni magam, csak pozitivan, és jobb lesz, de a negativ gondolatokkal magadat húzod le,, ez az én szuvenin véleményem, de remélem sikerül a javulás, és öngyilkossággal semmit nem érsz el, verd ki a fejedböl,
2011. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 melcsiboszi ***** válasza:

Ja értem, azt nem írtad hogy már váltottál...

Te magad írtad, hogy flegma vagy, akkor miért csodálkozol, ha a barátaid viselkedése is megváltozott? Talán meg kellene próbálnod visszatérni a régi önmagadhoz, és bocsánatot kérni a barátaidtól, lehet, hogy újra jóban lehetnétek.

Mindenkit érnek bántások és megalázások, talán nem olyan sok, de érnek, és nem azokon vezetik le, akik nem tehetnek róla. Szóval bizalom nélkül semmilyen emberi kapcsolatod nem fog működni, se barátság, se párkapcsolat, se semmi. Próbáld meg helyreállítani a bizalmadat az emberekben, ehhez persze olyan emberekre van szükség, akik méltók rá. Szívesen adok ötletet priviben, hogy hova, kihez fordulj, ha megírod, hogy hova valósi vagy.

2011. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!