Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkatársam felhív...

Ha egy munkatársam felhív telefonon, hogy kell tőle elköszönni?

Figyelt kérdés

Tudom elsőre buta kérdés, de gondban vagyok hogyha felhív az idősebb munkatársam- akivel nem tegeződünk- mondjuk munkaidőn kívül hivatalos ügyben azért hogy kérdezzen valami apróságot, és nem tudom hogyan köszönjek el tőle. Viszont hallásra? Ez olyan fura, mert másnap úgyis találkozom vele, és annyira gyakran azért nem hív telefonon hogy a "viszont hallásra" helytálló lenne. A viszont látásra megfelelő lehetNE, mert úgyis legkésőbb másnap látom, de a telefonba mikor beszélünk nem látom :D


Bocsi h bugyuta kérdés, de ez gondot okoz... egyébként férfi az illető, szóval még a csókolom sem jó ebben a helyzetben...


2014. jan. 13. 19:49
 1/1 Evele123 ***** válasza:
100%
"Akkor holnap találkozunk, addig is minden jót!"
2014. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!