Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Csak én tapasztalom azt, hogy a lányok a vadállatiasabb, nagypofájú, érzéketlen fiúkhoz jobban vonzódnak, mint a tipikus csendes, visszahúzódó, illedelmes, érzékeny, gentleman típushoz?

Figyelt kérdés
Mintha ezek az erőszakos, rossz fiúk lennének a vonzóak a számukra csak. A négerekhez is azért vonzódnak, mert ők elég gátlástalan, állatias nép, náluk alap, hogy nőket erőszakolnak például. Érdekes a szolídabb ázsiaikhoz nem vonzódnak úgy a csajok. A fehéreken belül meg csak az olyanokhoz vonzódnak, akik verekednek, rosszalkodnak, beszólogatnak, akik tisztességek, családapa típusok, azokat majd csak elfonnyadt mama korukban kezdik megbecsülni. Elég szomorú.
2013. jún. 6. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jöhetnék én is azzal a közhellyel, hogy nem mindegyik nő ilyen. És ez igaz is.

Ne általánosíts. Én is férfi vagyok, de látok korrektebb nőket is, persze azok 99%-ban foglaltak :D 1% meg kövér, randa, és igénytelen :)

2013. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
A párom ne legyen csendes és érzékeny. Hanem legyen Férfi, ugyanis én meg Nő vagyok. Tudjak rá felnézni és tiszteljük egymást kölcsönösen. De a legfontosabb, hogy legyen intelligens...na most aki ilyen szinten általánosít, mint a kérdező, az messziről sem ismeri az intelligencia fogalmát, de ez már egyéni szocproblem.
2013. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
A néger nem egy nép te kis rasszista gyökér és attól, hogy egy kis kussoló fityász vagy még nem leszel e gentleman, se érzelmes, se illedelmes. Menj és gondolkozz el te kis pőcs az előítéleteidről.
2013. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Tehát valaki aki csendes és visszahozódó az nem férfi ??? Értem és kicsit ironikus hogy te beszélsz az intelligenciáról. Más a küllem és más ami igazából vagy. Szánalom ez a gondolkodás ...
2013. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vonzódom az ilyen barmokhoz. Nekem a zsánerem pont hogy a visszahúzódóbb,csendesek srácok. Most is van egy ilyen kiszemeltem,csak hát nem tudom,lesz-e belőle valami,mert nehéz megközelíteni,pont azért,mert visszahúzódó. A lényeg,hogy vannak azért lányok,akiknek nem az ilyen nagypofájú érzéketlen fiúk jönnek be!

És én 2 hónapja léptem ki egy hosszabb kapcsolatból. Nem vagyok ronda sem, és foglalt sem. Azóta még nem kezdeményezett nálam olyan srác,akivel el tudnék képzelni egy kapcsolatot. A visszahúzódó srácok meg mint mondtam,nehezen megközelíthetőek...plusz ráadás hogy én is visszahúzódó,csendes vagyok inkább.

2013. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki csendes és érzékeny, lehet férfi!!
2013. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy vadállatias vagy nagypofájú, hanem hogy jól néz-e ki. A kevésbé vonzó fiúknak nincs annyi önbizalmuk, ezért ők ritkán nagypofájúak. Megfejtettük a nagy titkot.
2013. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ez így van,de nem mindig azért:D a négereket meg a média tette népszerűvé meg a sok polgárháború :D.pl kony tezsvér...:D csak ők ezt nem tudják és azt hiszik mindegyik usher...
2013. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Jancsi mekkora srác?
2013. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 3/8


Van egy olyan érzésem, hogy te egy négerf@szimádó kislány vagy. Szomorú, hogy így átmosott a média. Ha látnád én, amit láttam a fekete kontinensen, nem vonzódnál úgy a négerekhez!

2013. jún. 6. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!